Blizzard zapowiada BlizzCon

1 minuta czytania

Firma Blizzard zapowiedziała zorganizowanie imprezy pod dźwięczną nazwą BlizzCon. Odbędzie się ona w mieszczącym siedzibę twórców Diablo Orange County w Kalifornii. 28 i 29 października zbiorą się tam fani światów Warcrafta, Starcrafta i Diablo, by przeżywać szereg związanych z grami Blizzarda wydarzeń.

Ci, który wybiorą się na tę imprezę, spodziewać się mogą dyskusji panelowych z twórcami gier World of Warcraft i Starcraft: Ghost czy oczywiście wspólnego grania w tytuły Blizzarda. W trakcie trwania konwentu odbędą się także specjalne turnieje Warcrafta III i Starcrafta, w których udział wezmą najlepsi ze światowej elity profesjonalnych graczy.

Jest jeszcze jedna sprawa związana z BlizzConem. Otóż już od jakiegoś czasu spekuluje się na temat nowej gry Blizzarda, pojawiły się też pewne sygnały, że uznany developer może pracować nad trzecią częścią Diablo. Wspomniana impreza byłaby chyba świetnym miejscem na oficjalne ogłoszenie prac i wydaje się to być głównym powodem dla którego warto na nią czekać. No, chyba że ktoś ma ochotę wybrać się do słonecznej Kalifornii.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...