przebudzenie_cienie

Blizzard dziękuje graczom za wsparcie

1 minuta czytania

Jakie studio zawiodło Ciebie najmniej razy?

Jestem przekonany, że na powyższe pytanie większość graczy odpowie bez zastanowienia – Blizzard Entertainment. Trudno się z tym spierać, w końcu od lat firma jest synonimem kunsztu, sukcesu, ogromnej pasji i chorobliwej doskonałości. To ona zawsze wyznacza kierunek branży i posiadła tajniki króla Midasa – czego nie dotknie, zamienia w złoto. Jej dzieci od dekad zasiadają na tronach trzech różnych gatunków, a konkurencji pozostaje tylko rwać włosy z głowy i po cichu kopiować pomysły, na które wpadli owi potentaci. To „Zamieć” dała nam Battle.net – najdoskonalszy serwis umożliwiający szybką, łatwą i bezproblemową grę po sieci. To w ich produkcje codziennie zagrywają się miliony graczy – prawdziwa rzesza zapaleńców, która sprawia, że tytuły mające często wiele lat na karku, wciąż żyją i zachowują świeżość młodzieniaszka.

Mógłbym tak wymieniać dalej, ale nie ma to większego sensu. Każdy wie, że Blizzard nie zawodzi i pomimo ogromnych sukcesów, nigdy nie odwraca się plecami do pasjonatów, dzięki którym znalazł się na samym szczycie. Dlatego też założyciele firmy, Mike Morhaime i Frank Pearce, postanowili nakręcić specjalną wiadomość przygotowaną dla fanów, dziękującą im za 20 lat wsparcia.

Ech... Niech oddadzą mi lepiej tę masę nieprzespanych nocy, które spędziłem w ich wirtualnych światach.

Komentarze

0
·
Tak... Niewątpliwie, poza perfekcjonizmem i maestrią, Blizzard od zawsze posiadał najlepszy kontakt ze społecznością graczy i pokazał innym członkom branży, że można na tym budować swój sukces oraz jak to należycie robić.
Kolejnych 20 lat! (Niekoniecznie z jedną grą co 5, choć to kolejny dowód wybitności tej ekipy, że prosperują tak dobrze z taką taktyką )
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia piątek, 4 marca 2011, 01:05 napisał

Kolejnych 20 lat! (Niekoniecznie z jedną grą co 5, choć to kolejny dowód wybitności tej ekipy, że prosperują tak dobrze z taką taktyką )

Nie liczy się ilość, a jakość ;d

Mam nadzieję, że nie poddadzą się ostatniemu trendowi gier i nie spłycą ani nie uproszczą rozgrywki przyszłych gier (Z jedną ich produkcją tak się niestety stało).
I czemu już nikt nie gra w Diablo1
0
·
Chyba żartujesz, ja grałem choćby przedwczoraj, robię to regularnie
0
·
Jestem Fanatykiem Bizzarda (nie wstydzę się tego ) i gram w ich gry 15 lat, jak nie dłużej i mam nadzieje, że do śmierci będę w nie grał . Sto lat Panowie

Lavo o jakiej grze mówisz?
0
·
Pewno WoW
0
·
Lavo mówi pewno o starcrafcie nowym którego kampanie pocięto. Zamiast wszystkich ras masz jedną, pozostane dojdą w dodatkach. Z drugiej strony.... to na pewno nie jest wycinanie gry i składanie śmieci do kupy jak to np było z dodatkiem do DA. Od premiery starcrafta 2 sporo czasu już uszło.

Przy okazji, ja jakiś miesiąc temu przeszedłem Diablo 1 wojem.
Wiem, wiem... masochizm wtórny

Dodaj komentarz

Wczytywanie...