posiadlosc

BlizzCon 2010 – druga tura biletów wyprzedana

1 minuta czytania

blizzcon 2010

Wszyscy wybierający się na BlizzCon do Anaheim powinni pośpieszyć się ze zdobyciem biletów na tą imprezę. Sprzedano już drugą turę wejściówek.

BlizzCon pozwoli fanom na spotkanie twórców takich serii gier jak Diablo, Starcraft czy Warcraft. Nie zabraknie oczywiście oficjalnych pokazów, paneli dyskusyjnych oraz innych atrakcji.

Przypominamy, że jeden bilet wyceniono na 150 USD. Ci, którym nie uda się dotrzeć na imprezę, która odbywać się będzie w dniach 22-23 października 2010, wciąż mogą obejrzeć transmisję telewizyjną z BlizzCon w wysokiej rozdzielczości, którą ponownie przygotuje DIRECTV. Przekaz na żywo będzie dostępny w formie wydarzenia Pay Per View. W jej skład wejdzie pełna relacja z imprezy, ekskluzywne wywiady, prezentacja dem i wiele innych.

Co więcej, gracze z całego świata będą mogli nabyć dostęp do tego wydarzenia Pay Per View w formie wielokanałowego stream internetowego, co pozwoli na przełączanie się między relacjami z różnych paneli dyskusyjnych i innych atrakcji, które będą mialy miejsce podczas tegorocznego BlizzCon.

Więcej informacji na temat biletów i samej imprezy na oficjalnej stronie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...