Paradox Cafe na bruku

1 minuta czytania

Paradox Cafe, warszawski azyl dla fanów fantastyki, ogłosił na swojej stronie dość smutną dla bywalców wiadomość. Kawiarnię spotkały (po raz kolejny) kłopoty z lokalem – otrzymali wypowiedzenie umowy najmu. Dlatego po internecie poniósł się apel do odwiedzających i nie tylko, więcej i dokładniej jednak przeczytacie tu.

paradox

Komentarze

0
·
No cóż... życie bywa okrutne, a i jestem pewien, że autor newsa na stronie Paradox Cafe nie opisał dokładnie tego pisma o rozbiórce.
Skoro mieli świadomość, że za kilka miesiący będzie rozbiórka, to dlaczego teraz dopiera się chwytają za głowę i szukają lokalu zastępczego?
0
·
Podejrzewam, że nie wiedzieli, że przy okazji rozbiórki budynku sąsiedniego, ich także zostaie zrównany z ziemią. Pod tym względem nie dziwię się, że zostali oszukani, bo to jest na porządku dziennym. Współczuję im, bo sam trochę miałem podobnych problemów.
0
·

Cytat

Podejrzewam, że nie wiedzieli, że przy okazji rozbiórki budynku sąsiedniego, ich także zostaie zrównany z ziemią.


Drogi Tokarze:

Cytat

Zdajemy sobie sprawę, że plany wyburzenia były już znane podczas, gdy podpisywaliśmy umowę z miastem na wynajem naszej siedziby, bo przecież takie rzeczy załatwia się miesiącami.
0
·
Co ma Tokar do wiatraka?

MajareQ, myslisz, że tak prosto jest znaleźć nowy lokal w rozsądnej cenie w Warszawie, taki, żeby spełniał wszystkie wymogi sanitarne oraz był w jakimś dobrym miejscu? Pomyśl jeszcze raz.
0
·
Nigdy nie byłem w Paradox Cafe, ale smuci fakt, że takie rzeczy się dzieją, szczególnie, że mało jest takich miejsc.
Ja się cieszę, że nie spotka to Progresji .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...