Take 2 w giełdowych opałach: komentarz Bethesda

1 minuta czytania

Take 2 Interactive, współwydawca Elder Scrolls IV: Oblivion, strąciło niemiłosiernie po ujawnieniu informacji o przeniesieniu premiery swojego erpeega na rok 2006.

Akcje firmy straciły ponad 15%, a obroty to ponad 10 milionach dolarów. Tak, dziesięć milionów dolarów w akcjach trafiło z jednych rąk do drugich. Zapowiada się że starty będą jeszcze większe, zważywszy na to, że firma nie wyda w tym roku żadnego programu z logiem Grand Theft Auto.

Stan projektu Elder Scrolls IV: Oblivion komentuje Bethesda, a dokładniej Pete Hines.

„Program pojawi się dopiero w 2006, bo nie jest jeszcze ukończony. Mamy jeszcze kilka aspektów do zrealizowania zanim gra zostanie wydana. Będziemy dalej optymalizować kod, testować i dbać o zrównoważenie świata gry. Już na tę chwilę, przeszliśmy samych siebie w obrębie beta testów i odpowiednim wyważeniu gry. Uwierzcie, nad żadną z wcześniejszych gier nie pracowaliśmy tak mocno. Określimy konkretniejszą datę, gdy projekt znajdzie się w bardziej zaawansowanym stadium.

Wymagania sprzętowe też postaramy się zamieścić później. Nie chcemy drażnić czy niepotrzebnie wprowadzać w błąd naszych fanów niespójnymi informacjami. Planujemy sporą liczbę newsów na oficjalnej stronie od dzisiaj do dnia premiery. Każdego tygodnia postaramy się zamieścić dodatkowe info o grze, nowe artworki, ciekawe wywiady.

Doceniamy Waszą cierpliwość i wierzymy że wsparcie jakie nam udzielacie będzie nagrodzone najwspanialsza grą RPG w jaką graliście.” – dodał.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...