Premiery, reedycje

3 minuty czytania

Z obywatelskiego obowiązku informujemy, iż wczorajszego dnia na półki sklepowe w całym kraju trafiło kilka interesujących tytułów. Mianowicie miała miejsce jedna premiera, a dwa tytuły wróciły do sprzedaży jako reedycje w tanich seriach.

Tą premierową produkcją jest nic innego jak kosmiczny hack'n'slash Chrisa Taylora – Space Siege. Produkcja może i została przyjęta dosyć chłodno przez media, jak i fanów gatunku, jednakże zawarto w nim kilka interesujących koncepcji, które znacząco powinny skrócić czas oczekiwania na Sacred 2. Poza tym, ile znacie gier tego typu, mających miejsce w kosmosie ? Cena Space Siege została ustalona na kwotę 99,90 zł.

"W przyszłości nie ma miejsca dla rasy ludzkiej! Tylko w tobie nadzieja, Sethcie Walkerze, zbawco ludzi! Tak rozpoczynamy Space Siege, grę akcji RPG umiejscowioną w namalowanej ciemnymi barwami przyszłości. Akcja Space Siege rozgrywa się w XXII stuleciu, kiedy to ludzkości udaje się przystąpić do procesu eksploracji kosmosu. Mieszkańcy Ziemi natrafiają jednak na wrogo nastawioną rasę Kerak, której udaje się zlokalizować błękitną planetę oraz niemal doszczętnie wyniszczyć gatunek ludzki. Gracz wciela się w postać Setha Walkera, inżyniera wojskowego zatrudnionego na pokładzie jednego z ocalałych statków kolonizacyjnych, o nazwie Armstrong. Okręt ten nie uległ zniszczeniu w czasie ataku obcych na Ziemię, aczkolwiek nie udało mu się też opuścić na czas Układu Słonecznego. Obcy zdołali go zlokalizować i usiłują przejąć nad nim kontrolę. Tutaj będziemy musieli wybrać: czy chronimy własną skórę, czy stawimy czoła kosmitom wraz z towarzyszącym nam robotem: HR-V ! Seth Walker stanie także przed jeszcze jednym trudnym problemem- czy zachować swoją swoją ludzką naturę czy przełknąć gorzką pigułkę i "ulepszać" swoje ciało cybernetycznymi wszczepami."

Teraz czas na reedycje. Gra SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen trafiła do, chyba jednej z najsłynniejszych tanich serii, Extra Klasyki. Zaprawdę unikalna okazja, żeby zakupić najbardziej udaną hybrydę cRPG ze strategią czasu rzeczywistego, za przysłowiowe grosze. Produkcja do nabycia już za kwotę 19, 99 zł.

"SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen w unikalny sposób łączy w sobie grę typu role-playing i strategię czasu rzeczywistego. Mroczne Elfy, najpiękniejsze, a zarazem najbardziej zabójcze stworzenia chcą zapanować nad rasą ludzką… Zadaniem gracza jest powstrzymanie ich inwazji i poprowadzenie rasy Szaikan do walki przeciwko najeźdźcom. Samotna walka skazana jest jednak na niepowodzenie, bowiem Mroczne Elfy posiadają wasali. Gracz zmuszony więc będzie do zawierania układów i sojuszy, aby wspólnie ze sprzymierzeńcami pokonać przeciwnika. W grze jest aż 9 ras podzielonych na 3 ugrupowania: Królestwo (ludzie, elfy i krasnoludy), Klany (barbarzyńcy, orkowie i ogry) oraz Pakt, w którego skład wchodzą Mroczne Elfy, Gargulce i Cienie. Spróbuj swoich sił i poprowadź sprzymierzone oddziały do zwycięstwa nad Mrocznymi Elfami w pojedynkę lub grze w trybie wieloosobowym. A gdy to ci się znudzi, przejdź na stronę zła i walcz po ciemnej stronie…"

Do klasyków trafił także dodatek do wyżej wymienionej produkcji. Nowe frakcje, nowa kampania, nowe przedmioty i 30 godzin rozrywki. Czego chcieć więcej ? Zakup SpellForce 2: Władca Smoków, będzie was kosztował 14,99 zł.

"Portale, będące jedynym środkiem transportu między wyspami, powoli tracą moc i w mogą ulec całkowitemu zniszczeniu, w związku z czym wszystkie inteligentne rasy rozpoczynają migrację ku nowym życiodajnym terytoriom, walcząc ze sobą o każdy kawałek ziemi i zostawiając za sobą tylko dymy i zgliszcza. W obliczu wojen odradza się pradawna magia i potężne stworzenia, a smocze armie przemierzają skaliste wyspy Eo."

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...