Polacy Mistrzami Świata w Warhammera 40:000

1 minuta czytania

polacy mistrzami świata w warhammera 40:000

O tym, że Polacy są mistrzami różnych dziedzin, nie trzeba nikogo przekonywać. Raz za razem udowadniamy, że umiemy przekraczać wszelkie oczekiwania i tworzyć historię. Teraz możemy zaś z dumą ogłosić, że podczas WTC Team Event Warhammer 40k nasza reprezentacja zajęła w rozgrywkach pierwsze miejsce.

Wydarzenie miało miejsce w Belgii, gdzie zjechały się reprezentacje 32 krajów. Na szlaku zwycięstwa nasi krajanie pokonali RPA, Walię, Finlandię oraz Szwecję, by później uzyskać remis z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. W ostatnich pojedynkach polscy zawodnicy pokonali Hiszpanów oraz Anglików, tym samym zajmując pierwsze miejsce.

A zatem oficjalnie. Zwycięstwo nad Anglią. Polacy mistrzem świata, a nawet Polski. Dziękujemy reprezentacji za tytuł mistrzowski po 9 latach przerwy. Dziękujemy za całą ciężką pracę włożoną w treningi, sparingi, wymyślanie rozpisek, godziny testów, rozmów, komentarzy. Dziękujemy coachom za wsparcie i pracę. Dziękujemy sponsorom reprezentacji, Hegemon oraz Wartiles. Dziękujemy wszystkim wam, graczom, spośród których licznego grona mogliśmy wybierać reprezentantów; oraz fanom naszej repki nawet, jeśli nigdy nie spotkaliśmy się przy stole. I dziękujemy na koniec tym, bez których pracy tego sukcesu by nie było, a którzy nie wchodzą w poprzednie grupy.

Profil Team Poland 40K.

Z racji swej natury, jest to wydarzenie dla konkretnego rodzaju widowni, lecz w dalszym ciągu całkiem interesujące, tym bardziej iż oznacza to ponowne uzyskanie tytułu, który ostatni raz Polacy zdobyli 9 lat temu. Co więcej, z naszej reprezentacji wyróżnił się także Jakub "Skark" Wichrowski, który dorobił się tytułu najlepiej punktującego zawodnika całych mistrzostw. Przebieg mistrzostw można obejrzeć na YT, na kanale WarGames Live.

Źródło: www.ppe.pl

Komentarze

0
·
Ogromna praca chłopaków

Polecam też discorda reprezentacji jakby ktoś chciał wpaść i pograć.

https://discord.gg/8vtT2CCr

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...