Kolejna gra w Śródziemiu

1 minuta czytania

kolejna gra w śródziemiu

O Śródziemiu ostatnimi czasy było głośno za sprawą nowych produkcji z tego sztandaru, tak na srebrne ekrany jak i na nasze konsole i komputery. Teraz zaś dotarła do nas wieść, iż prowadzone są prace nad jeszcze jedną grą, której premiera ma się odbyć w zaskakująco krótkim czasie.

Grupa Embracer, która w zeszłym roku przejęła prawa do marki wraz z Middle-earth Enterprises, przekazała nam informacje na temat swoich planów związanych z tym uniwersum. Zgodnie z przekazanymi wiadomościami w roku rozliczeniowym 2023/24 oprócz czterech zapowiedzianych do tej pory gier oznakowanych Lord of the Rings ("Gollum", "Return to Moria", "Heroes of Middle-Earth" i projektowi studia Weta Workshop), ma się ukazać jeszcze jedna produkcja tej kategorii. Co więcej, zarówno ten projekt jak i tajemnicze dzieło Weta Workshop ma się ukazać przed kwietniem tego roku.

Warto pamiętać, że Embracer nie dokonuje bezpośrednio wydania żadnej z tych gier. Przejmując prawa do marki firma pozyskała też możliwość udzielania licencji innym podmiotom.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...