Daedalic Entertainment i Spitfire Interactive łączą siły nad Capes

1 minuta czytania

Informacja prasowa

daedalic entertainment i spitfire interactive łączą siły nad capes

Łączenie sił między producentami i wydawcami zawsze jest czymś, co warto obserwować. Takie oświadczenia zwykle są zapowiedzią nowych tytułów o interesującym potencjale, które mogą odcisnąć piętno na rynku wydawniczym. Tym razem dotarła nas wieść o tym, że współpracę nawiązały Daedalic Entertainment i Spitfire Interactive. Owocem ich współpracy ma być wydanie w tym roku gry "Capes". Pierwotnie miała się ukazać tylko na PC, ale teraz plan zakłada wersje również na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox X/S.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, "Capes" w dalszym ciągu będzie rozwijane przez australijskie studio, jednak ma ono trafić do oferty wydawniczej Daedalica. Najnowsze demo będzie dostępne podczas Steam Next Fest do 13 lutego, a premiery na poszczególne platformy są zapowiadane na ten rok.

W ramach rozgrywki doświadczymy turowej gry strategicznej. Historia ma się rozgrywać w dystopijnym mieście, gdzie superzłoczyńcy pokonali siły dobra i ustanowili swoje despotyczne rządy. Rozwijanie supermocy stało się nielegalne i nikt nie ważył się przeciwstawić władzy. Teraz jednak nadszedł czas na kontratak. Przyjdzie nam zebrać szwadron nowych herosów, szkolić ich i raz jeszcze stanąć w obronie niewinnych i tego co słuszne

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...