Kolejne Karty Trails into Reverie

1 minuta czytania

kolejne karty trails into reverie

Nadchodzący rok ma być bardzo owocny dla fanów "Trailsów", posuwając nas o kolejny krok bliżej do dogonienia historii. Wraz z tym możemy liczyć no kolejne wiadomości i informacje. Tym razem, NIS America podzielił się nowymi szczegółami dotyczącymi zaplanowanej na lato premiery "The Legend of Heroes: Trails into Reverie".

Jedną z wiadomosci jest fakt, iż nadchodząca premiera zachodnia ma dysponować wsparciem dla VR-ów, w skład czego mają wchodzić też scenariusze “Beachside Vay-Cay” (część podstawki) and “SSS Summer Splash” (odrębny DLC). W skład tych epizodów wchodzą dodatkowe wydarzenia między postaciami oraz minigry i, jako się rzekło, będzie ich można będzie doświadczyć za pomocą technologii VR. Opcja ta jednak póki co ma być dostępna tylko na PS 4 i PC-tach. Dalsze informacje w tym temacie mogą się pojawić później.

Druga informacja dotyczy systemu premii związanego z dysponowaniem zapisami z poprzednich części serii. Dane te mają nie być kompatybilne między PS 4 i PS 5. W związku z tym wydawca planuje dać posiadaczom wersji na najnowsze PlayStation możliwość swobodnego pozyskania bonusów. Usprawnienia między obiema wersjami są co prawda planowane, ale zapisy nie mają stanowić ich części

Źródło: noisypixel.net

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...