Zapowiedź Inkulinati na zimę tego roku

1 minuta czytania

zapowiedź inkulinati na zimę tego roku

Eksperymenty z różnymi koncepcjami i założeniami lubią tworzyć rozmaite efekty. Może to nam dać zarówno coś odkrywczego, co kompletnie zmieni reguły gry, jak i coś prześmiewczego co zapewni ciekawą rozrywkę. Tym razem przychodzę z wieścią o czymś z tego drugiego bieguna. Deweloper Yaza Games i wydawca Daedalic Entertainment ogłosili wprowadzenie swojej nowej produkcji zatytułowanej "Inkulinati" na Steam Early Access i Xbox Game Preview Microsoftu, co ma nastąpić zimą 2022 roku.

Gra pozwoli wcielić się w rolę tytułowego Inkulinati, który włada mocą Żywego Atramentu: magii ożywiającej ilustracje na kartach gry. Dzięki tej zdolności ma on stawać do bitew rozgrywających się na kartach księgi, gdzie przyjdzie mu dowodzić zestawami rozmaitych, prześmiewczych bestii. Rozgrywka ma pod tym względem czerpać z humorystycznych konceptów ukazywanych przez średniowiecznych iluminatorów ksiąg, przedstawiając funkcjonujące w owej epoce memy i karykatury.

Założenia rozgrywki zakładają turowe starcia za pomocą rozmaitych stworzeń i bestii z krzywego zwierciadła, jak ślimaki ludożercy, króliki z mieczami czy osły z trąbkami w tyłku. Do tego aktywny udział za pomocą rozmaitych umiejętności mają odgrywać mistrzowie gry, a swoje do dorzucą też zróżnicowane mapy, które mają wymuszać różny styl rozgrywki. Gra ma oferować tak tryb dla jednego gracza, jak i możliwość partii na gorących krzesłach. Całość ma się wyróżniać stylem graficznym i czarnym humorem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...