Statua z Kuro no Kiseki w Akihabarze

1 minuta czytania

kuro

O moim zamiłowaniu do serii "The Legend of Heroes" nie muszę przekonywać nikogo, kto czytał moje recenzje. Niemniej z racji wiecznych problemów z lokalizacją maszerowanie krok w krok z informacjami nie ma wielkiego sensu. Mimo to warto od czasu do czasu sprawdzić, czy nie ma żadnych ciekawych nowinek, jak choćby ta, z którą tu dziś z wami przychodzę. Mianowicie o imponujących rozmiarów posągu stworzonym przez Falcom w celach promocyjnych.

Posąg ma przedstawiać Grendela – postać debiutującą w "Kuro no Kiseki". Zgodnie z fabułą tej części jest to forma, którą może przybrać jeden z nowych bohaterów celem zwiększenia swoich zdolności bojowych. Co więcej, w nadchodzącym sequelu, "Kuro no Kiseki II – Crimson Sin", ma pojawić się antagonistyczny czerwony Grendel znany jako Grendel-Zolga. Zgodnie z zapowiedzią ukończony posąg ma mieć ponad 2 metry wzrostu i ukazać się po raz pierwszy w Yodobashi Camera Multimedia Akiba store w Akihabarze 21 czerwca tego roku. Nihon Falcom zapowiada też, iż pracuje nad grafikiem pokazania dzieła w innych lokacjach.

statua z kuro no kiseki w akihabarze statua z kuro no kiseki w akihabarze statua z kuro no kiseki w akihabarze statua z kuro no kiseki w akihabarze

Źródło: www.siliconera.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...