Magiczny shooter "Koło Czasu" dostępny na półkach GOGu

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Dzięki współpracy pomiędzy serwisem GOG, a Nightdive Studios, klasyczna strzelanka "Koło Czasu" oparta na bestsellerowej sadze Roberta Jordana zawitała na wirtualnych półkach GOGu. Nightdive Studios wprowadziło do gry wiele poprawek przez co min. działa teraz bez usterek na najnowszych systemach operacyjnych i posiada wspomaganie wyższych rozdzielczości. Oprócz tego wszystko jest na 10% przecenie, aż do 13 kwietnia.

gog

W grze przyjdzie nam się wcielić Elayine Sedai Opiekunkę Kronik należącą do Białej Wieży Aes Sedai. Fabuła rozpoczyna się w momencie, gdy skrytobójca próbuje nieudolnie ukraść dwie z siedmiu pieczęci utrzymujących Czarnego w jego więzieniu. Mimo, że kradzież zakończyła się fiaskiem złoczyńcy przed ucieczką udało się zamordować kilka Sióstr należących do zgromadzenia i to nam przyjdzie schwytać go i postawić przed sprawiedliwością. Gra różni się od większości FPSów kilkoma szczegółami. Najbardziej w oczy rzuca się brak 10 broni. Zamiast tego przyjdzie nam używać około 40 Ter'angreali, przedmiotów obdarzonych magiczną mocą, pozwalającą na ich kilkukrotne użycie. Wynika to z tego, że nasza bohaterka prawie w ogóle nie potrafi przenosić (ciekawe więc czemu posiada taka wysoką pozycję w Wieży?).

gog

Oprócz tego zespół GOG postanowił stworzyć tag Good Old Games pozwalający nam na szybkie znalezienie gier uznanych przez nich za warte zagrania klasyki. Znajdziemy tam min. serię "Baldur's Gate", "Gothici", "Blade Runnera" i wiele, wiele innych.

Źródło: www.gog.com

Komentarze

1
·
Może trochę na fali serialu, ale kupiłem. Będę instalował w weekend i zobaczymy co to za cudo

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...