The Waylanders opuszcza Wczesny Dostęp

1 minuta czytania

waylanders,the waylanders

"The Waylanders" opuściło tryb Early Access i od dzisiaj można już zobaczyć w akcji całość tego tytułu. Twórcy z Gato Studio zebrali fundusze na ten projekt za pośrednictwem serwisu Kicksarter, gdzie nie ukrywali swoich inspiracji sławną serią "Dragon Age". Po blisko dwóch latach szlifów w końcu zdecydowano się na pełnoprawną premierę, dodatkowo kusząc nabywców premierową obniżką w wysokości 20%, co daje nam cenę na poziomie $27.99. Czy to dużo za oparte na celtyckiej mitologii drużynowe RPG?

Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać, bowiem przedpremierowe recenzje, choć w dużej mierze pozytywne, wciąż wytykały kilka błędów, które nie powinny umknąć Gato Studio. Nieprzekonani mogą jeszcze zobaczyć premierowy zwiastun.

"The Waylanders" możecie nabyć za pośrednictwem platformy Steam lub GOG. Dla graczy znad Wisły będzie to wydatek niespełna 100 PLN i to już po uwzględnieniu premierowej obniżki. Pamiętajcie, że gra nie posiada polskiej wersji językowej.

Komentarze

0
·
Jakość zwiastuna taka sobie: dużo błysków i kolorów; sylwetki postaci przypominają zarysy Króla spod Góry, a twarze bohaterów przywodzą na myśl autochtonów z Rapa Nui. Niemniej, zagrałbym chętnie w tę grę. I wielka szkoda, że znów brak języka polskiego. Póki co, czekam na pełną wersję Songs of Conquest...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...