Kolejne postacie w Kuro no Kiseki

2 minuty czytania

kolejne postacie w kuro no kiseki

System premier stosowany przez Falcona sprawia, że jego fani w naszej części świata muszą sobie jeszcze trochę poczekać na kolejną część legend bohaterów, co nie oznacza, że nie możemy sobie zerknąć na ostatnie informacje poświęcone najnowszej produkcji – wiadomości o kolejnych postaciach, które mają się pojawić na przestrzeni fabuły "Kuro no Kiseki".

Wieści te są owocem nie tylko wypuszczonego niedawno kolejnego trailera produkcji, ale też oficjalnych wiadomości z samego studia i przedstawiają nam kilka nowych postaci, zarówno tych dobrze znanych na przestrzeni serii, jak i jedynie wspominanych i zupełnie nowych. A więc mamy:

Renne Bright

kolejne postacie w kuro no kiseki

Najnowsza członkini rodziny Brightów i dawna Stanowicielka Ouroborosa. Zgodnie z moją wiedzą na ten temat, pochodzących także z fanowskich tłumaczeń "Trails into Reverie", obecnie 17-letnia bohaterka wiosną roku 1208 przeniosła się do znajdującego się w Calvardzie Liceum Aramis, gdzie wskutek wywołanego przez siebie zamieszania zajęła stanowisko przewodniczącej rady uczniowskiej. Jest też dobrze zaznajomiona z jedną z nowych protagonistek, Agnès Claudel.

Rixia Mao

kolejne postacie w kuro no kiseki

Współgwiazda Arc en Ciel ma pojawić się w rodzinnych stronach celem ochrony nowego domu. Noszona przez nią maska wskazuje, że raz jeszcze robi to jako legendarna zabójczyni, Yin. W imię obrony Crossbell przed następstwami wojny gangów współpracuje z również już znanym Cao Lee z Heiyue.

Ellroy Harwood

kolejne postacie w kuro no kiseki

Znany jako Łamacz Przysiąg (Oathbreaker) i czwarty Anguis Ouroborosa, dysponujący tajemniczymi mocami. Wraz ze swą towarzyszką z lat jako zabójca, Lucrezią Isselee, czyli Złotym Motylem (Golden Butterfly, oboje są wspominani w CS III przez Sharon jako dawni członkowie Zakonu Księżycowego Konia – Order of the Moonlight Horse) przybywa do Calvardu w imię własnych zachcianek i tajemniczego planu ich organizacji.

Gerard Dantes

kolejne postacie w kuro no kiseki

Nowy szef organizacji przestępczej Almata. Jej poprzedniego przywódcę własnoręcznie obalił. Wierzy, iż strach jest esencją człowieczeństwa i z jego pomocą można wszystko kontrolować. Tą właśnie filozofią kieruje się w swoich działaniach, ściągając do siebie podobnie myślących. To pozwoliło mu stworzyć syndykat, którego posunięcia budzą czujność nie tylko policji i bracerów, ale też innych organizacji z półświatka, jak Heiyue.

"Legend of Heroes: Kuro no Kiseki" ma się pojawić w Japonii na PS4 30 września tego roku, a we Wschodniej Azji zimą 2021.

Źródło: www.siliconera.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...