Pogromca Potworów już zarabia miliony

1 minuta czytania

pogromca potworów już zarabia miliony

"Wiedźmin: Pogromca Potworów" to dzieło studia Spokko, które ujrzało światło dzienne raptem kilka dni temu. Jednakże mimo krótkiego czasu obecności w sklepie Google Play już może poszczycić się ogromnym sukcesem.

Choć dzieło początkowo miało problemy techniczne z serwerami i długimi przerwami, nie stanęło mu to na drodze do sukcesu. Zgodnie z szacunkami firmy Sensor Tower w ciągu tygodnia, który minął od premiery gry, ta została pobrana już milion razy, zaś wygenerowany dochód wynosi 534 tys. dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 2 miliony złotych. Największą popularnością pod kątem pobrań gra cieszy się nad Wisłą, jednak najwięcej na mikropłatności wydali Amerykanie.

Eksperci wskazują w tej sytuacji na fakt, iż niedawno wyłączona gra o tytule "Minecraft Earth" przez ponad rok działania nie zarobiła tyle co "Wiedźmin", choć w dalszym ciągu daleko jest do sukcesu, który odniosło "Pokemon GO". Na razie pozostaje tylko złapać za grę i zobaczyć, co twórcy planują w przyszłości celem utrzymania zainteresowania.

pogromca potworów już zarabia miliony

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

0
·
Pograłem trochę z ciekawości. Co prawda nie wciągnęło mnie na dłużej ale sama gra solidnie wykonana, z potencjałem na dalszy rozwój. Sporo jest bolączek wieku młodzieńczego, na początku niewiele aktywności. W każdym razie kibicuję, żeby gra dalej się rozwijała.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...