Dorzuć się do papierowego wydania Defiant

1 minuta czytania

defiant,defiant rpg

"Defiant" to jedna z ciekawszych pozycji RPG na rynku w ostatnim czasie, zwłaszcza z uwagi na narodowość jego twórców, zaś dzięki serwisowi Kickstarter będzie można dołożyć swoją cegiełkę do papierowego wydania. Choć póki co jedynie w mowie Szekspira, ale zainteresowanie tym tytułem nad Wisłą wyraziło wydawnictwo Alis Games, dzięki czemu my także będziemy mogli się nim nacieszyć, dodatkowo chłonąc strony w języku polskim.

Pozostaje jedynie zastanowić się nad tym, czy warto dać temu tytułowi szansę. Trafimy do świata Przymierza, który miał zostać pochłonięty przez Apokalipsę. Nie wszystkim spodobała się taka wizja. W ten sposób powstał wspólny dom dla aniołów, daev, lewiatanów oraz uciekinierów z Piekła.

Chroniące miasta sefiry z jednej strony chronią przed siłami Apokalipsy, lecz z drugiej stanowią więzienia dla wszystkich w środku. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tych wydarzeń. Ich życiem steruje Karnawał, czyli potężna magia sprawiająca, że człowiek o Apokalipsie nie wie nic i wcale nie jest zainteresowany tym tematem.

defiant

Jeśli jednak was zainteresuje taka wizja świata, to możecie wspomóc zbiórkę, dzięki czemu nad Wisłę trafi do nas podręcznik w ojczystym języku, z ciekawą oprawą graficzną oraz możliwością zabawy do czterech osób jednocześnie. Zaintrygowani mogą sięgnąć po darmowy starter. Zebrane wcześniej fundusze zagwarantowały ukazanie się "Defiant" w formie pliku PDF, ale na pewno są wśród was osoby, które chętnie umieszczają na półkach drukowane egzemplarze ulubionych podręczników.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...