Koncert rocznicowy Falconu

1 minuta czytania

koncert rocznicowy Falconu

Nihon Falcon to studio, które ma za pasem ogromne doświadczenie w tworzeniu jRPG-ów. Na zachodzie są najbardziej znani ze swoich dzieł z serii "The Legend of Heroes" i "Ys". Fani tych dzieł mogą sobie robić rezerwację w kalendarzu. gdyż na 24 czerwca studio planuje specjalny koncert z okazji 40-lecia działalności.

Normalnie japoński event z racji prostej bariery językowej nie zasługiwałby na zbyt dużą uwagę, ale zgodnie z podanymi informacjami, livestream koncertu jest promowany po angielsku we współpracy z New Game+ Expo. To zaś jest sugestia, iż zachodni fani także mogą liczyć na coś ciekawego.

Niestety, na chwilę obecną brak jakichkolwiek dokładniejszych informacji, tak więc podczas całej akcji można się spodziewać wszystkiego i niczego. Niemniej pojawiają się plotki, iż może chodzić o zachodnie lokalizacje dzieł studia. Nadzieje te podsyca fakt, iż części legend bohaterów podchodzące pod dualogię Crosbell ("Zero no Kiseki" i "Ao no Kiseki") w dalszym ciągu nie doczekały się oficjalnego wydania na naszym rynku, zaś najnowsza część serii, "Kuro no Kiseki", choć zapowiedziana w Japonii na wrzesień tego roku, to nie ma żadnych informacji na temat lokalizacji angielskiej.

Źródło: www.pushsquare.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...