Zgarnij darmowe Hellpoint z okazji gogowego Summer Sale

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Na GOG.COM trwa letnia promocja Summer Sale – oznacza to ponad 3,400 okazji na klasyki i nowe gry. A teraz pojawiła się prawdziwie poniedziałkowa niespodzianka – przez 48 godzin gracze mogą w ramach giveaway'u dodać do swojej kolekcji grę "Hellpoint".

hellpoint,summer sale

"Hellpoint" to action RPG wydane 30 lipca 2020 na PC i konsole, więc całkiem niedawno. Akcja gry dzieje się w klimatycznej atmosferze sci-fi, w której linia pomiędzy nauką i okultyzmem jest bardzo cienka.

Stacja Irid Novo, niegdyś szczytowe osiągnięcie ludzkiej cywilizacji, została zdewastowana i opanowana przez mroczne, międzywymiarowe istoty oraz wolę złowrogich Kosmicznych Bogów. Gracz otrzymuje szeroki wachlarz broni białych i dystansowych do "poradzenia sobie" z problemem, a w starciach z przeciwnikami przyda się duży wybór pancerzy.

Aby odebrać grę musicie zalogować się na swoim koncie GOG.COM (lub założyć nowe) i przypisać grę do swojego konta. Giveaway Hellpoint trwa do 16 czerwca 2021 roku, do godziny 15:00. Wystarczy wejść na stronę główną sklepu i kliknąć "tak, odbierz grę" na odpowiednim banerze informacyjnym.

hellpoint,summer sale

"Hellpoint" będzie można zgarnąć za darmo do 16 czerwca 2021 roku, do godz. 15:00.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...