Kolejne posunięcia CD Projekt

1 minuta czytania

kolejne posunięcia cd projekt

O tym, że CD Projekt Red ma w planie wykupić działające w Kanadzie studio Digital Scapes wiedzieliśmy już pod koniec zeszłego miesiąca. Nasi rodacy współpracowali z Kanadyjczykami już od 2018 roku i teraz mają operować pod nazwą CD Projekt RED Vancouver. Jak jednak ujawnił Adam Kiciński, nie jest to jedyne posunięcie tego rodzaju, które planują.

Szef grupy CD Projekt podkreśla, iż jest to jeden z elementów nowej strategii spółki, którą ta ma od teraz implementować. Działanie to ma pozwolić na jednoczesne zajmowanie się dwiema grami kategorii AAA jednocześnie. Nie ma co prawda dalszych wskazówek co do tego, kogo chciałby wykupić CD Projekt, jednak sam Kiciński stwierdza, iż nie będą się przy tym kierować czynnikami geograficznymi.

kolejne posunięcia cd projekt

Poza tym firma w dalszym ciągu pracuje nad poprawkami do "Cyberpunka 2077", dzięki którym mają zniknąć dotychczasowe błędy, a także możliwy będzie dostęp do gry na PS5 i Xbox Series X. Trwają też prace mające na celu udostępnienie na nowych konsolach trzeciego "Wiedźmina".

Źródło: www.gram.pl

Komentarze

0
·
ok czekamy

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...