Powrót serii Disciples

1 minuta czytania

disciples liberation

Fani serii "Heroes of Might and Magic" ostatnimi czasy nie mogą liczyć na duże powodzenie. Sposób, w jaki Ubisoft traktuje markę nie zapowiada w najbliższym czasie nowej, porządnej odsłony. W takich chwilach człowiek ma opcję albo korzystać ze sprawdzonych klasyków, albo udać się do konkurencji. W drugim przypadku czekają ciekawe informacje, bowiem Frima Studio zapowiedziało kontynuację historii Nevendaaru.

Seria ta to gry strategiczne, w których zastosowano elementy RPG. Po raz ostatni zadebiutowała ona na naszych maszynach 7 lat temu z "Disciples III: Odrodzenie" z dodatkiem "Wskrzeszenie". Nowa pozycja dysponuje zwiastunem oraz stroną na Steamie.

Według zapowiedzi gra ma zapewnić kampanię fabularną na przeszło 80 godzin, podzielonej na trzy akty składające się z ponad 250 zadań i oferować 5 różnych zakończeń. Plany zakładają miks zarządzania bazą i jednostkami rodem ze strategii z pochodzącym z RPG-ów rozwojem postaci i podejmowaniem kluczowych dla fabuły decyzji. Ma też być zapewniony system gry wieloosobowej oparty na PvP. Według obecnych zapowiedzi gra ma zostać wydana pod koniec 2021 roku na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX/S.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

1
·
Cieszy mnie to. Dwie pierwsze części były kozackie i stanowiły ciekawą mroczną alternatywę dla serii "Heroes", która była w tym momencie już w odwrocie. Trójka już trochę gorsza, ale wciąż warta ogrania. Liczę, że gra będzie trzymała wysoki poziom sagi - na pewno zakupię i ogram
0
·
Jakoś ta zapowiedź mi się nie podoba, mało disciplesowo wygląda, trójka jest o dziwo najsłabszą grą z serii ale chociaż próbowała a tutaj nawet jakoś mi graficznie tak odstaje mocno.
0
·
Obawiam się tej odsłony. Na ujęciach ze steam zbytnio przypomina tragiczną trójkę.
0
·
Ja przeszedłem część dwójki i trójkę bez dodatku. Tak więc będę czekał co z tego wyniknie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...