Poznań Game Arena 2020 zostało odwołane

1 minuta czytania

poznań game arena

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził. Patrząc z perspektywy ostatnich dni, czyli lawinowego wzrostu zakażeń na koronawirusa, a także umieszczenia połowy kraju w “czerwonej strefie” było to jednak do przewidzenia. Kolejną tegoroczną imprezą, która padła ofiarą pandemii została Poznań Game Arena. Dzisiaj organizatorzy wydarzenia poinformowali o jego odwołaniu i przeniesieniu kolejnej edycji na 2021 rok.

Od 17 października Miasto Poznań oraz powiat poznański znajdą się w tzw. czerwonej strefie. Jest to jednoznaczne z zakazem działalności związanej z organizacją, promocją i zarządzaniem takimi wydarzeniami jak targi, wystawy, konferencje i eventy. W następstwie decyzji władz centralnych i w porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej, Zarząd Grupy MTP zadecydował o przełożeniu targów Poznań Game Arena na 2021 rok.

Event miał się odbyć 20 listopada. Organizatorzy zaznaczyli, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przyszłoroczną edycję. Istnieje także możliwość wymiany na voucher lub też całkowity zwrot pieniędzy. Wnioski należy przesyłać za pośrednictwem platformy ToBilet.pl do 31 października.

Jako organizator dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja PGA odbyła się w tradycyjnym kształcie. I do samego końca wierzyliśmy, że będzie nam dane spotkać się przy okazji corocznego święta gamingu i nowych technologii. Okres, jaki dzieli nas od przyszłorocznej edycji wydarzenia, obiecujemy jednak wykorzystać na przygotowanie jeszcze atrakcyjniejszej imprezy, która zrekompensuje nam wszystkim tegoroczną rozłąkę.

Do zobaczenia w 2021 roku!

Zespół organizacyjny targów Poznań Game Arena

Komentarze

0
·
trudno było się tego nie spodziewać

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...