outpost

Wystartowała otwarta beta Iron Harvest!

1 minuta czytania

Iron harvest

Premiera "Iron Harvest" zbliża się wielkimi krokami. Przedsmakiem tej produkcji są otwarte beta testy na platformie Steam. Niemieckie studio Koch Media przedstawia w nich urywek kampanii, kooperacje oraz najważniejszą dla graczy rozgrywkę sieciową. Pełną wersje gry zobaczymy już 1 września, a opisywany RTS wydaję się bardzo ciekawy.

Iron harvest

Świat przedstawiony osadzony jest w unikalnym dieselpunkowym uniwersum 1920+ zainspirowany obrazami polskiego artysty – Jakuba Różalskiego. Wykreowany obszar jest połączeniem czasów po I Wojnie Światowej oraz ogromnych mechów z przyszłości. W fabule spotykamy trzy frakcje: Imperium Saksonii, Republiki Polanii oraz Rusvietu, czyli dzisiejszymi Niemcami, Polską i Rosją. Ta alternatywna rzeczywistość ma ukazać jak państwa borykają się z problemami tuż po niedawnej wojnie.

Aby zachęcić największych fanów strategii oraz rywalizacji, ESL organizuje przez cały sierpień turniej, w którym pula nagród wynosi 7 tysięcy euro. Gra ukażę się w pełnej polskiej wersji językowej i zobaczymy ją na konsolach Xbox One, Playstation 4 oraz PC (Steam, EGS, GOG).

Komentarze

0
·
Szczerze nie spodziewałem się, że to kiedykolwiek wyjdzie.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...