Wielka wyprzedaż RPG na gog.com

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Każdy wie, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Pakuj manatki i dołącz do nas w trakcie wielkiej podróży RPG w nieznane. Odległe lądy i ukryte skarby tylko czekają, by je odkryć – nie przegap naszej najnowszej wyprzedaży pełnej fantastycznych gier RPG, zarówno klasyków, jak i współczesnych pozycji, a to wszystko z rabatami nawet do 90%.

gog

Po pierwsze Wielka wyprzedaż RPG to wspaniała okazja, aby nadrobić nagradzane przez krytyków współczesne gry, które zdążyły już zdobyć rzeszę fanów. W Iratus: Lord of the Dead elementy RPG mieszają się z rozwiązaniami z gier strategicznych, Pillars of Eternity II: Deadfire z kolei czerpie pełnymi garściami z najlepszych izometrycznych RPG-ów wszech czasów. W Stoneshard wcielisz się w najemnika w bezlitosnym świecie, a w Stygian: Reign of the Old Ones przeniesiesz się do pełnego szaleństwa świata inspirowanego książkami H.P. Lovecrafta.

gog

Po tych wyprawach koniecznie sprawdź najnowsze pozycje w katalogu GOG.COM. Na początek połącz siły z dzielną bohaterką Ayumi, by zatracić się w niekończącej się akcji kultowej gry hack'n'slash – Blades of Time. Nie możesz pominąć eksploracji tętniącego życiem, otwartego świata Exiled Kingdoms. Możesz też wziąć udział w epickiej walce ze złem w grze RPG z dynamicznym budowaniem talii – Gordian Quest. Ponadto czeka na ciebie podróż do mitycznych krain w The Waylanders i Vampire's Fall: Origins, gdzie każdy dzień przyniesie ci niezliczone przygody i zadania. Oprócz tego koniecznie wypróbuj Pendragon, grę od twórców 80 Days and Heaven's Vault, i dodaj ją do swojej listy życzeń.

gog

To nie wszystko! Mamy również tytuły dla fanów Gwiezdnych Wojen i entuzjastów jRPG-ów. Na wyprzedaży znajdziesz zarówno STAR WARS: Knights of the Old Republic, jak i STAR WARS Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Miłośnicy Anime z kolei będą się świetnie bawić, grając w The Caligula Effect: Overdose, The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III i The Alliance Alive HD Remastered.

gog

Wielka wyprzedaż RPG na GOG.COM to też ponadczasowe klasyki. Możesz na przykład odkryć na nowo najlepsze części legendarnych serii, w tym Dragon Age: Origins – Ultimate Edition, Ultima 7 The Complete Edition i Wizardry 6+7. Dostępne są również prawdziwie kultowe tytuły RPG: Eye of the Beholder Trilogy oraz Dungeons & Dragons: Ravenloft Series.

gog

Nie zwlekaj! Odpowiedz na zew przygody i wyrusz na misję, której nigdy nie zapomnisz. Wielka wyprzedaż RPG na GOG.COM potrwa do 3 sierpnia, do godz. 15:00.

Źródło: www.gog.com

Komentarze

1
·
Hm... promocja z 14671.01zł na jedynie 7034.24zł ? No po prostu okazja miesiąca - brać w ciemno

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...