Tegoroczne targi San Diego Comic-Con zostały odwołane

1 minuta czytania

Kolejną kulturalną ofiarą koronawirusa okazały się legendarne targi Comic-Con. Organizatorzy wydarzenia, stanowiącego od lat centrum informacji na temat popkultury i będące mekką każdego fana klimatów fantastycznych, po raz pierwszy w swojej 50-letniej historii zostali zmuszeni do całkowitego odwołania wydarzenia. Impreza miała się odbyć w dniach 23-26 lipca w San Diego.

comic-con san diego

“Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych środków i choć robimy to z olbrzymim smutkiem, jesteśmy przekonani, że to właściwa decyzja. Z niecierpliwością czekamy na czas, kiedy wszyscy będziemy mogli się znowu spotkać i dzielić radość ze społecznością, którą bardzo kochamy” – skomentował David Glanzer, rzecznik targów.

Twórcy eventu od kilku tygodni monitorowali kanały informacyjne, aktywnie konsultowali się ze służbami medycznymi i analizowali kolejne wytyczne wypływające z gabinetu gubernatora stanu Kalifornia. Wszystkie wskazania okazywały się negatywne dla zorganizowania tak ogromnego wydarzenia w zaplanowanym wcześniej terminie, więc organizatorzy zostali zmuszeni do podjęcia wspomnianej trudnej decyzji w trosce o zdrowie pasjonatów, twórców i partnerów eventu.

Wszyscy, którzy zakupili bilety na tegoroczną edycję mogą poprosić o całkowity zwrot pieniędzy albo przebukować je na przyszłoroczne targi, które odbędą się w dniach 22-25 lipca 2021 roku.

Źródło: www.comic-con.org

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...