Zgarnij Warhammer: Mark of Chaos i inne gry z uniwersum Warhammera na wyprzedaży

2 minuty czytania

Szykuje się pyszny kąsek dla fanów wojennych pól Starego Świata! Warhammer: Mark of Chaos powraca na GOG.COM w wielkim stylu, z 10% zniżką oraz dodatkiem Battle March. Wraz z wysokimi elfami dołącz do sił armii dobrotliwego Imperatora, by, w serii taktycznych rozgrywek w czasie rzeczywistym, oczyścić ostrzem i ogniem dotknięty skazą Chaosu kontynent.

gog

A może wolisz stanąć po mrocznej stronie? Jeśli tak, to znaczy, że pisane ci jest miejsce wśród armii Chaosu i skavenów. Możesz zalać świat potężną masą wojsk lub wypaczać go mroczną magią. Dzięki dodatkowi Battle March poprowadzisz do boju dwie dodatkowe armie. Orki i gobliny miażdżą swoich wrogów przede wszystkim brutalną siłą, a mroczne elfy z kolei specjalizują się w przebiegłych fortelach, dzięki którym udaje im się przechytrzyć przeciwników. Od ciebie zależy wybór armii i najlepszej taktyki w drodze ku zwycięstwu w czterech obszernych kampaniach w świecie autorstwa Games Workshop.

Warhammer: Mark of Chaos to tylko jedno szkiełko witraża wyprzedaży gier fantasy GOG.COM, ze zniżkami sięgającymi 75%. Jeżeli ktoś preferuje bardziej futurystyczne warianty, to:

  • Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War
  • Warhammer 40,000: Sanctus Reach
  • Man O' War: Corsair – Warhammer Naval Battles

powinny spełnić wasze oczekiwania.

Na wyprzedaż trafiły też warhammerowe klasyki, jak:

  • Warhammer 40,000: Fire Warrior
  • Warhammer 40,000: Chaos Gate
  • Warhammer: Shadow of the Horned Rat
gog

Mamy też niespodziankę dla fanów potyczek na mniejszą skalę. Do katalogu GOG.COM dołącza Mordheim: City of the Damned ze zniżką 66%. Zostań członkiem jednej z bezlitosnych bojowych band, by przeczesywać mroczne ulice miasta Mordheim w poszukiwaniu wielkich łupów i skrytych artefaktów.

liberation

Warhammerowa wyprzedaż na GOG.COM kończy się 16 marca 2020 r. o 15:00.

Źródło: www.gog.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...