Wyznaczono datę premiery Hellpoint

1 minuta czytania

Trzy lata temu pisaliśmy o rozpoczęciu zbiórki na "Hellpoint" kosmicznego cRPGuaz rozbudowaną walką w zwarciu. I po tamtym ogłoszeniu o grze zrobiło się cicho. Mogłoby się wydawać, że Kickstarter zawiódł i produkcja trafiła do kosza. Panom z Cradle Games udało się zebrać założone 50 000 dolarów, a nawet trochę przebić tą kwotę zbierając łącznie 63 553 dolarów. Nie chcę być złośliwy, ale jak na warunki Kickstartera to dość mierny sukces. Prace nad grą posuwały się więc powoli i bez fajerwerk. Jednak nasze czekanie zostało wynagrodzone. Data premiery została wyznaczona na 16 kwietnia.

hellpoint

Na stacji kosmicznej Idris Novo doszło do przerażającego zdarzenia zwanego Fuzją. Z powodu połączenia dwóch wymiarów znalazła się ona pod panowaniem upiornych Kosmicznych Bogów i służących im potworów. Jako najnowsze dzieło Twórcy wyruszymy w poplątane i pełne zakamarków korytarze, aby odkryć drzemiący w centrum stacji sekret wystąpienia fuzji.

hellpoint

Jeżeli chcielibyście sami zakosztować mrocznej, kosmicznej gry wciąż możecie zagrać w ważące zaledwie 0,5 GB demo. Jest ono dostępne na serwisie Steam i kickstartowej stronie gry.

hellpoint hellpoint hellpoint hellpoint hellpoint

Źródło: store.steampowered.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...