Warcraft III opuszcza kuźnię

1 minuta czytania

Dzisiaj miała miejsce premiera, na którą fani Blizzarda od dawna czekali. Odświeżona edycja "Warcrafa III" o podtytule "Reforged" w końcu wyszła z okresu przedsprzedaży i można ją pobrać. Gra jest dostępna tylko na PC.

warcraft 3

Dnia 29 stycznia 2020 roku Blizzard Entertainment udostępnił swoim fanom zremasterowaną trzecią odsłonę Warcrafta wraz z dodatkiem "The Frozen Throne". Standardowa edycja jest wyceniona na 29,99 euro, zaś edycja Spoils of war, w której znajdują się dodatki do WoWa, jest dostępna za 39,99 euro. Fanów znad Wisły na pewno ucieszy fakt, iż gra dysponuje pełnym spolszczeniem.

Kampania fabularna jest niewątpliwie znana fanom. Jednym z głównych wątków są przygody Arthasa Menethila i jego ścieżka ku zatraceniu w obliczu Plagi nieumarłych i inwazji demonicznych sił. Mamy też oczywiście tryb wieloosobowy, kompatybilny ze starszą wersją, oraz edytor. Gra doczekała się lepszej oprawy graficznej i zbalansowania rozgrywki.

Choć wielu czekało na tą premierę, nie obyło się bez zgrzytów. Wiele osób wskazuje na problemy przy rozgrywce wieloosobowej i kampaniach stworzonych przez graczy. Oberwało się również oprawie graficznej. Dotyczy to przede wszystkim przerywników filmowych. Udostępniane materiały wskazują na duże różnice między tymi, które są ukazane w rozgrywce, a tymi, które Blizzard przedstawiał choćby podczas Blizzconu z 2018 roku.

Choć zarejestrowane potknięcia mogą być nieco zniechęcające, w dalszym ciągu jest to premiera, na którą wielu czekało. W tym również i ja, więc mam nadzieję, że mimo wszystko będę się dobrze bawił i wam też tego życzę.

warcraft 3

Komentarze

1
·
Dużo bugów i w większości zwykły reskin.
1
·
Dokładnie i jeszcze ta cena od czapy
0
·
A ja kupię, chociażby z sentymentu dla starej wersji z którą spędziłem wiele godzin wspaniałej zabawy
0
·
Zaczekaj na jakieś pache i aż cena spadnie bo naprawdę ilość błędów, przez które gra działa gorzej niż klasyk jest aż przykra :'(. Nawet menu otwiera sie w przeglądarce...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...