Fabularny grudzień od CD Projekt

2 minuty czytania

Na sklepowych półkach można już znaleźć premierowe tytuły, które nakładem CDP pojawiły się w grudniu na polskim rynku. Fani przygodówek, klasycznych tytułów cRPG i gier towarzyskich znajdą coś dla siebie, jak również na prezenty dla bliskich na nadchodzące Święta.

cd projekt

Powrót do Neverwinter

neverwinter nights: enhanced edition

Neverwinter Nights Enhanced Edition to trzeci tytuł z klasyków Dungeons & Dragons, który uzupełnia kolekcję Beamdog na konsole najnowszej generacji. Nowe wydanie pozwala po raz pierwszy w historii przeżyć epicką przygodę z poziomu przysłowiowej kanapy.

Przenieś się do fantastycznego miasta Neverwinter, które toczy tajemnicza choroba. Odkryj pochodzenie epidemii Wyjącej Śmierci, pomóż znaleźć antidotum i rozpraw się z przeciwnikami. Odkryj magię, cuda i niebezpieczeństwa czyhające na każdym kroku, samemu lub z przyjaciółmi. Każde z nowych wydań zawiera dodatkową zawartość, a interfejs i oprawa graficzna zostały dostosowane do obecnych wymogów konsolowych.

Konsolowe wydanie Neverwinter Nights Enhanced Edition zawiera:

  • oryginalną kampanię Neverwinter Nights,
  • rozszerzenie Shadows of Undrentide
  • rozszerzenie Hordes of the Underdark
  • dodatkową zawartość do pobrania: przygody premium, zestawy głosów i portretów
  • pełną polską lokalizację (dostępną do pobrania)

W szczęśliwym świecie paranoi

paranoia: happiness is mandatory

PARANOIA Happiness is Mandatory to pierwsza adaptacja kultowej gry fabularnej, inspirowana klasycznymi tytułami cRPG. Gracze przeniosą się do retro-futurystycznego świata Alpha Complex, pełnego cudownych i jednocześnie zabójczo groźnych technologii, gdzie wszyscy muszą być... szczęśliwi. W świecie rządzi wszechwiedzący Komputer, który dba o szczęście obywateli, a graczowi zleca zlikwidowanie zdrajców.

Pokieruj czwórką Rozprawiaczy o wątpliwej lojalności, która słucha (przeważnie) rozkazów Komputera, paranoidalnej i irracjonalnej sztucznej inteligencji. Zachowaj czujność! Nie ufaj nikomu! Miej laser w pogotowiu! Zdrajcy są wszędzie i tylko knują, aby zniszczyć Komputer i dotychczasowy wspaniały styl życia. Należy ich zidentyfikować i zadenuncjować – albo wyeliminować jako zdrajców.

Cechy gry:

  • Gracze mogą wybierać spośród 9 dostępnych specjalizacji
  • Unikalny system rozwoju poprzez klonowanie
  • System walki taktycznej z aktywną pauzą, inspirowaną klasycznymi grami cRPG
  • Oryginalni przeciwnicy, w szczególności zepsute roboty, agresywne maszyny do napojów i niesprawne klony.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...