GoG Galaxy 2.0 otrzymał aktualizację ATLAS

1 minuta czytania

gog galaxy 2.0

GoG Galaxy 2.0 to projekt mający na celu połączenie wszystkich platform i usług poświęconych grom w jedną mega platformę dającą nam dostęp do wszystkich naszych gier i znajomych na jednym ekranie. Najnowsza aktualizacja ATLAS jest kolejnym krokiem w tej długiej drodze. Poza porcję nowości, poprawiono kilka błędów występujących w wcześniejszej wersji Beta.

CO PRZYNOSI ATLAS?

  • Zaawansowane wyszukiwanie – Wyszukuj gry, znajomych i metadane za pomocą nowego przycisku wyszukiwania (lub skrótu Ctrl+F/CMD+F). Szybkie akcje, takie jak uruchamianie gier i czatu, są również dostępne z opcją zaawansowanego wyszukiwania.
  • Samodzielne dodawanie gier – Teraz możesz dodać do swojej biblioteki gry, które znajdziesz dzięki opcji zaawansowanego wyszukiwania i połączyć je z plikami wykonywalnymi na dysku, by wygodnie je uruchamiać i śledzić czas spędzony w grze.
  • Widok pobrań – Zarządzaj swoimi aktywnymi, oczekującymi i ukończonymi pobraniami dzięki nowej sekcji, która pojawia się automatycznie na pasku bocznym (obecnie dotyczy tylko gier GOG.COM).
  • Dostosowywanie widoków siatki i listy – W widoku listy biblioteki dostępne są nowe kolumny. Możesz zmieniać ich kolejność i przełączać je dowolnie, dostosowywać dodatkowe informacje widoczne w widoku siatki, sortować je i grupować za pomocą nowych opcji.
gog galaxy 2.0 gog galaxy 2.0 gog galaxy 2.0 gog galaxy 2.0 gog galaxy 2.0 gog galaxy 2.0 gog galaxy 2.0

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...