posiadlosc

Ostatnia szansa na preorder Alien RPG

1 minuta czytania

Wydawnictwo Free League Publishing nerowow odlicza każdą godzinę, bowiem tylko do jutra potrwa przedsprzedaż podręcznika do gry fabularnej opartej na serii filmów o Obcym. Czy warto kupować w ciemno próbę przeniesienia horroru w domowe pielesze?

obcy,alien

"Alien: The Roleplaying Game" to próba przeniesienia walki z tytułowym obcym na realia gry fabularnej. Wydawca chce nas zachęcić do nabycia swojej produkcji jeszcze przed premierą, oferując nam aż pięć różnych wydań, począwszy od edycji standardowej aż kończąc na specjalnej, za którą liczy sobie, bagatela 250 dolarów. Co dostaniemy za tak duże pieniądze?

Przede wszystkim samą grę, której mechanika będzie podobna do tego, co widzieliśmy przy okazji "Mutant Year Zero". Będziemy bawić się w dwóch trybach – kampanii oraz filmowym. Pierwszy nie powinien nikogo dziwić, zaś w drugim każda z postaci będzie realizować indywidualne cele, niejednokrotnie sprzeczne z dążeniami innych graczy. Możemy spodziewać się szybkiej i brutalnej akcji, stąd też nie wszystkie postacie dotrwają do samego finału.

obcy,alien

Sesja zostanie podzielona na trzy akty, które będziemy mogli rozegrać już gotowymi postaciami. Te ostatnie będą opowiadały konkretne historie. Co ważniejsze dla początkujących, podręcznik ma zawierać gotowy scenariusz w trybie kinowym, zatytułowany "Chariot of the Gods".

Grą można zamówić do 4 sierpnia w przedsprzedaży, ale pamiętajmy, że najtańsza wersja kosztuje blisko 50 dolarów za 300 stron. Bogatsze wydania mają dodatki fizyczne w postaci plakatu, twardej oprawy, ekranu mistrza gry czy talii kart, jednak za te bajery przyjdzie nam wysupłać dodatkowe dolary. Samo "Alien: The Roleplaying Game" ma zadebiutować jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery pozostaje nieznana.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...