Zgarnij francuskie klasyki w nowej promocji GOG.com

2 minuty czytania

W tym tygodniu na GOG.COM świętujemy z tytułami francuskich twórców z rabatami do 90%! Z tej okazji dodaliśmy również kilka polskich lokalizacji do gier Ubisoft i nie tylko!

Na “bagietkowej wyprzedaży” znalazły się najlepsze gry z Francji, zarówno klasyki, jaki i nowe tytuły oraz takie klejnoty jak Vampyr od Dontnod (-60%), Dead in Vinland od CCCP (-50%), Ghost of a Tale (-33%) od Lionela "Seitha" Gallata – weterana DreamWorks czy wizjonerskie Omikron: The Nomad Soul (-75%) od Quantic Dream i Fahrenheit od Indigo Prophecy (-75%).

gog

Nie ma mowy o promocji na francuskie tytuły bez klasycznych gier Ubisoft takich jak Anno 1404: Gold Edition (-75%), Beyond Good & Evil™ (-66%) i Rayman 2: The Great Escape (-66%). Dla tych, którzy nie mają jeszcze pełnej kolekcji Might & Magic przygotowaliśmy rabat 66% na pojedyncze tytuły lub 85% przy zakupie całego pakietu.

Przy okazji tygodnia francuskiego, dzięki pomocy naszych przyjaciół z arhn.eu, przywróciliśmy oryginalne polskie wersje językowe do takich perełek jak: Anno 1404 Gold, Anno 1602 A.D., Battle Isle: The Andosia War, Disciples 2 Gold, Driver: Parallel Lines, Heritage of Kings: The Settlers, Settlers 2: 10th Anniversary, The Settlers 3: Ultimate Collection, The Settlers 4: Gold Edition, The Settlers 2: Gold Edition oraz Warlords Battlecry 2 – wszystkie tytuły są teraz dostępne w ramach “bagietkowej wyprzedaży” z rabatami do 75%.

gog

Kolekcja francuskich gier na GOG.COM to również klasyki, a w tym legendarne Arx Fatalis (-67%), które wsławiło Arkane Studio od momentu premiery w 2002 r., seria Syberia (-80%), Little Big Adventure i Little Big Adventure 2 (-75%), seria Atlantis od Cryo Interactive (-80%), trylogia Alone in the Dark (-75%), Another World: 20th Anniversary Edition (-75%) autorstwa Érica Chahi’ego Flashback (-80%) Paula Cuisseta, przełomowe Outcast z 1999 r. w oryginalnej wersji (-67%) i nie tylko!

gog

Ten tydzień jest również świetną okazją, by poznać niezależne francuskie tytuły. Czy wiesz, że Prodigy Tactics (-50%), strategiczna gra akcji Fear Effect: Sedna (-90%) czy intrygująca gra logiczna Blocks That Matter (-50%) i Tetrobot & Co. (-50%) zostały stworzone we Francji?

gog

To jeszcze nie wszystko. Nasi ukochani twórcy z Motion Twin przygotowali dla wszystkich graczy specjalną niespodziankę w Dead Cells (-20%) – skórkę GOG GALAXY! Wszyscy posiadacze gry w wersji PC otrzymają ją już w najbliższy piątek, 12 lipca.

gog

Wyprzedaż gier francuskich potrwa do 15 lipca, do godziny 23:59.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...