Nadchodzi prermiera Warhammer: Chaosbane!

2 minuty czytania

Już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 4 czerwca na rynku pojawi się pierwsza gra RPG akcji osadzona w uniwersum Warhammer. Już teraz gracze mogą zanurzyć się w mroczną historię Warhammer: Chaosbane w nowym klipie stworzonym przez studio Ankama – zająć swoje miejsce wśród wojowników Imperium, by odeprzeć najazd Chaosu w świecie na skraju przetrwania.

warhammer: chaosbane

W epoce bezprawia i rozpaczy Imperium spoczywa w ruinach, rozdarte przez wojnę domową, głód i plagi. Wtem Asavar Kul jednoczy dzikie plemiona Chaosu i wypowiada wojnę królestwu ludzi. Najeźdźcy wkraczają do odległego północnego królestwa Kislev i plądrują miasto Praag. Jednak w najczarniejszej godzinie, młody szlachcic z południa o imieniu Magnus jednoczy lud Imperium, aby oprzeć się najeźdźcom. Carska armia carska rusza na ratunek stolicy Kisleva i ściera się w bitwie z armią Kula. Wraz z najlepszymi wojownikami z całego kraju, Magnus pokonuje Kula, a horda Chaosu zostaje całkowicie rozbita. Pobłogosławiony przez bogów i ogłoszony prawdziwym władcą, Magnus powraca do Nuln w chwale. Ale gdy Stary Świat świętuje zwycięstwo, Mroczni Bogowie planują zemstę...

Warhammer: Chaosbane, czyli pierwszy RPG hack'czyli zabiera gracza do serca Starego Świata, kontynentu naznaczonego przez Wielką Wojnę z Chaosem. Wcielając się w Żołnierzy Imperium, Elfy Wysokiego Rodu, Elfy Leśne lub Krasnoludy, gracze odkryją legendarne lokacje uniwersum Warhammera, który zawładnął milionami fanów na całym świecie, i stoczą walki z ponad 70 potworami powiązanymi z Bogami Chaosu oraz unikalnymi bossami na 10 poziomach trudności.

warhammer: chaosbane

Warhammer: Chaosbane będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC od 4 czerwca 2019 roku. Gra umożliwia rozgrywkę solową albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym i online, a mechanizm uzupełniania się klas oraz interfejs zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem trybu współpracy. Preordery dostępne są już w najlepszych sklepach z grami.

warhammer: chaosbane

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...