Premiera Slave RPG

2 minuty czytania

"Slave RPG" to gra dość oryginalna. Przyjdzie nam się w niej wcielić w tytułowego niewolnika zmuszonego do walki o wolność na równinach postapokaliptycznego Teksasu. Jednak wyzwolenie to nie wszystko, gdyż zebrane fundusze i poznani po drodze towarzysze mogą doprowadzić do czegoś większego.

slave rpg

Produkcja Rising Sun Interactive zaoferuje nam:

  • Rozbudowaną mechanikę – do wyboru masz sześć różnych ras, osiem klas postaci, możliwość stworzenia własnej klasy, czterdzieści profitów i możliwość dostosowania poziomu trudności za pomocą różnych opcji. Każda stworzona przez ciebie postać będzie jedyna w swoim rodzaju. Stan twojej postaci zmienia się w zależności od tego ile obrażeń odniosły poszczególne części ciała i twoje możliwości w świecie gry będę zależne od twojego stanu.
slave rpg
  • Rozgrywka oparta na klasycznym systemie d20 – zarówno twoja postać jak i przeciwnicy podlegają prawom znanego i lubianego systemu d20. Rzuty wpłyną na twoje statystyki i różne akcje wykonywane w świecie gry.
slave rpg
  • Rozbudowane opcje dostosowywania trudności – nieważne czy chcesz, żeby twoja przygoda była spacerkiem w słoneczną pogodę, czy udręką przy wtórze płaczu i zgrzytania zębów znajdziesz coś dla siebie. W grze istnieją opcje dostosowania najróżniejszych elementów gry w tym min. limit czasy, permanentna śmierć towarzyszy, trudność starć, wpływ pogody i świata, tryb iron man i jeszcze więcej.
slave rpg
  • Rozległe połacie Środkowego Teksasu do zwiedzania – apokalipsa pokryła ziemie Środkowego Teksasu nieprzebranymi bagnami, pośród nich znajduje się siedemnaście lokacji do odkrycia. Wśród nich znajdują się różna podejrzane dziuple, areny, kabiny samobójców i wiele innych. Dodatkowo wszystko to może się zmieniać przy rozpoczęciu nowej gry, a fabuła wymaga od ciebie odwiedzania ich wszystkich.
slave rpg
  • Mnóstwo zawartości do odkrycia – niektóre elementy gry są ukryta, a odblokować je możesz przechodząc grę (lub ginąc). Do odkrycia są: osiągnięcia, kody, dekrety, nowe klasy i rasy oraz NPC-e.
slave rpg
slave rpg slave rpg slave rpg slave rpg

Źródło: store.steampowered.com

Komentarze

0
·
Gra może być rewelacyjna pod względem liczby dostępnych opcji i możliwości w rozgrywce, ale nie wiem czy dałbym radę przetrawić taką grafikę.
0
·
W takie gry grywali nasi dziadowie. Czasami trzeba po prostu zacisnąć zęby i przeboleć brak wypasionej grafiki. Poza tym to wciąż wygląda lepiej niż Ultima I.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...