Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition są dostępne na gog.com!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Dziś świętujemy wspólnie z Blizzardem! "Warcraft: Orcs & Humans" oraz "Warcraft II Battle.net Edition" z dodatkiem "Beyond the Dark Portal" właśnie wylądowały na gog.com. Gracze mogą odkryć na nowo tytuły, które dały początek całemu uniwersum. Gry są dostępne w wersji cyfrowej, po raz pierwszy bez zabezpieczeń DRM, wyłącznie u nas!

warcraft,warcraft 2

W "Warcraft: Orcs & Humans" gracze przeniosą się w czasy pierwszej wojny o Azeroth. Będą musieli wybrać jedną ze stron i zbudować armię ludzi lub orków, by zniszczyć siły swojego wroga. "Warcraft II" wraz z dodatkiem umożliwia walkę na morzu dzięki licznym jednostkom pływającym oraz wprowadza więcej ras, z których składają się Przymierze i Horda. Do ludzi i orków dołączają w tej grze między innymi elfy, trolle i krasnoludy.

warcraft,warcraft 2

Wersję gry "Warcraft: Orcs & Humans" dostępną na gog.com zoptymalizowano tak, aby działała na współczesnych systemach operacyjnych. Tymczasem gracze, którzy kupią "Warcraft II" na gog.com, otrzymają dwie wersje. Pierwsza jest wzbogacona o obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i tryb wieloosobowy w sieci lokalnej, a druga to wersja klasyczna ze swojego okresu, z oryginalną grafiką SVGA i dobieraniem graczy z pierwotnej wersji serwisu sieciowego Battle.net.

warcraft,warcraft 2

Chcesz zobaczyć, gdzie to wszystko się zaczęło? "Warcraft: Orcs & Humans" na systemy Windows i Mac oraz "Warcraft II Battle.net Edition" na systemy Windows są już dostępne na gog.com – odpowiednio za 19,99 PLN i 34,99 PLN! W cenie 51,99 PLN można też kupić "Warcraft Bundle" zawierający obie gry.

Źródło: www.gog.com

Komentarze

0
·
Do dziś dobrze wspominam trójkę, chyba dobra okazja, aby sprawdzić protoplastów

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...