Premiera Outward – Day One Edition na PC, PS4 oraz Xbox One

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Outward, RPG z niestandardowym split screenem, którego akcja toczy się w fantastycznej krainie Aurai, jest już dostępny! Dystybutorem gry na PC, PS4 oraz Xbox One jest CDP.

outward

Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu fanom takich klasyków jak Gothic, na graczy będą czekały wyjątkowe przygody, jednak z nutą nostalgii nawiązującej do ever greenów z gatunku RPG. W Outward czeka na graczy sandboksowy, otwarty świat, który jest kontrolowany przez cztery główne frakcje. Do gracza będzie należał wybór, do której z nich może dołączyć. Pociągnie to za sobą dostęp do zupełnie zróżnicowanych przygód, wątków fabularnych oraz unikalnych ścieżki rozwoju postaci.

outward

Outward będzie grą wymagającą. System zapisu gry jest skonstruowany tak, że automatyczny zapis uniemożliwi zapisywanie gry przed kluczowymi momentami – każda z decyzji będzie unikalna i niepowtarzalna, co oznacza, że nie będzie można się cofać, a niewykonane zadania po prostu przepadną. Wiele podobnych rozwiązań sprawi, że z pewnością każda rozgrywka Outward będzie niepowtarzalna.

outward

Kolejną cechą, która sprawia, że fani RPG dostaną w swoje ręce produkt wyjątkowy, to system walki jest bardzo zręcznościowy oraz zróżnicowany. Różne typy uzbrojenia oferują własne zestawy ataków, a zwyciężenie w pojedynku będzie okupione ogromnym wysiłkiem. Do dyspozycji graczy będzie także system magii. Oprócz tego znajdą się także fragmenty survivalowe, w ramach których konieczne jest gromadzenie jedzenia i wody, korzystanie z systemu rzemiosła oraz chronienie bohatera przed trudnymi warunkami pogodowymi.

Ostatnią z nowości jest rzadko spotykany split screen. Nie tylko podczas rozgrywki lokalnej, ale także sieciowej.

Najważniejsze cechy

  • Sandboksowa gra RPG osadzona w otwartym świecie fantasy
  • Dołącz do jednej z czterech rywalizujących frakcji
  • Otwarty świat – dynamiczna kraina i zmieniające się pory roku
  • Zręcznościowy system walki, różnorodny arsenał dostępnej broni
  • Tryb single player oraz multiplayer z możliwością rozgrywki sieciowej na dzielonym ekranie
  • Walcz o przetrwanie– zadbaj o pożywienie, ubiór czy odpowiednią ilość snu, tak, aby twoja postać przetrwała​
outward outward

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...