Thea 2: The Shattering, innowacyjna strategia w słowiańskim klimacie, debiutuje dziś w Steam Early Access

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Łącząca ze sobą różne gatunki i bazująca na słowiańskiej mitologii oraz kulturze gra strategiczna Thea 2: The Shattering autorstwa polsko-brytyjskiego studio MuHa Games jest od dziś dostępna poprzez Steam Early Access.

thea 2

Polsko-brytyjski niezależny developer i twórca Thea: The Awakening, świetnie przyjętej przez krytyków gry łączącej ze sobą takie gatunki jak strategia 4x, RPG, survival i gra karciana, wydaję dziś długo wyczekiwaną kontynuację tego tytułu, Thea 2: The Shattering, w programie Steam Early Access. Wesja Early Access zapewni graczom dostęp do całości podstawowych mechanik gry, łącznie z kooperacyjnym trybem wieloosobowym. Thea 2: The Shattering rozwija najlepsze i najbardziej wyróżniające się elementy swojej poprzedniczki, dostarczając jeszcze więcej zawartości, wzbogaconej i bardzo szeroko usprawnionej rozgrywki, a także nowych, innowacyjnych idea. Fani głębokich gier strategicznych zyskają dostęp do wielu godzin stawiającej wyzwanie rozrywki, co zapewnia doskonałe wejście w to, co zaoferuje im pełna wersja gry – którą zapowiedziano na pierwszy kwartał 2019 roku.

thea 2: the shattering

Wersja Early Access zawiera wszystkie podstawowe mechaniki gry, łącznie z eksploracją, walką, zbieraniem zasobów, badaniem oraz wytwarzaniem przedmiotów. Główny wątek fabuły i część zadań pobocznych będą w całości grywalne. Fani gry w kooperacji będą zadowoleni z faktu, że tryb kooperacyjny także uwzględniono w już w wersji Early Access.

Thea 2: The Shattering ponownie zaproponuje unikalną mieszankę strategii turowej 4X, RPG, survivalu oraz gry karcianej, osadzoną w mrocznym, autorskim świecie fantasy inspirowanym kulturą i mitologią Słowian. Poruszając się w proceduralnie generowanym środowisku, gracz stanie się bóstwem dbającym o powodzenie i rozwój plemienia swoich wyznawców. Będzie musiał wybrać swój styl gry – to od niego zależy, czy postawi na wędrówki i zwiedzanie świata, stanie się agresywnym wodzem toczącym wiele wojen, czy może zawiąże nowe sojusze poprzez dyplomację – jednocześnie dbając o zdobywanie zasobów i zapewnienie przetrwania swoich podopiecznych. Thea 2 wyróżnia się także klimatyczną oprawą graficzną i muzyką, utrzymanymi w słowiańskim klimacie opowieści.

thea 2: the shattering thea 2: the shattering

Wersję Early Access Thea 2: The Shattering będzie można kupić na Steamie w cenie 84,99 PLN.

thea 2: the shattering thea 2: the shattering

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...