Nowy Wampir: Maskarada już w przedsprzedaży

1 minuta czytania

Piąta edycja niezwykle szanowanego systemu RPG "Vampire: The Masquerade" wkrótce trafi w nasze ręce. Póki co wydawca, Modiphius, proponuje przedsprzedaż, kusząc nas bogatymi dodatkami do papierowego wydania. Czy fani znów dadzą się ugryźć?

vampire the masquerade

Pierwsze zapowiedzi piątej edycji popularnego "Wampira" pochodzą jeszcze z września ubiegłego roku, więc nic dziwnego, że wydawca systemu postanowił o sobie przypomnieć i uruchomił opcję przedsprzedaży. Na każdego nabywcy tej wersji, którą bierze przecież w ciemno, czeka darmowa tapeta oraz kod do pobrania podręcznika w formie pliku pdf.

Co więcej, sam podręcznik zostanie do nas wysłany w sierpniu. Możemy zdecydować się na wersję standardową (prawie darmo, bo jedynie €45.99) lub deluxe, za którą przyjdzie nam zapłacić €113.99. To drugie wydanie różnić się będzie od tańszej wersji jedynie wykonaniem i jakością materiałów użytych do wykonania okładki.

vampire the masquerade

Ponadto możemy zaopatrzyć się w podręcznik źródłowy "The Anarch", poznać opisy Camarilly, Anarchistów, ekran Narratora oraz nabyć stylizowane zestawy kości do gry.

Gra ma być powrotem do korzeni, czyli tego, co znamy i lubimy. Wszystkie podręczniki będą przeznaczone dla dojrzalszych graczy, a więc znajdzie się tam nagość, przemoc oraz mocny język. Czy to wystarczy, by skłonić nas do sięgnięcia po nową edycję?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...