posiadlosc

Udostępnij listę życzeń, a dostaniesz prezent na GOG.com

1 minuta czytania

W poniedziałek zwykle zaczyna się marudzenie z okazji początku nowego tygodnia, jednak to właśnie wtedy zyskamy szansę na darmową grę z naszej listy życzeń na serwisie GOG.com. Trzeba będzie wpierw podzielić się nią z całym światem.

gog,gog com

Tworzenie listy życzeń przypomina trochę pisanie do Mikołaja, jednak czasem warto to zrobić, by dostać informację o przecenie wymarzonej gry. Nie inaczej jest na serwisie GOG.com, gdzie w poniedziałek może na nas czekać niespodzianka. Warto jednak wcześniej przejrzeć listę życzeń, aby wybrać tylko te tytuły, w które chcemy zagrać jak najszybciej.

Polska platforma informuje, że w poniedziałek "tysiące graczy" otrzyma w prezencie grę ze swojej listy życzeń. Podejrzewam, że będzie w tym jakiś haczyk, bowiem równie dobrze można pozostawić tam tylko jeden, wyjątkowo drogi tytuł, jednak sama propozycja wydaje się intrygująca. Wpierw jednak musimy ową listę udostępnić wszystkim, czyli klikamy na swój profil, wybieramy opcję "Lista życzeń", a następnie w prawym górnym rogu ustawiamy "Udostępnij listę życzeń" na "Wszystkim".

Jeśli jednak nie uda wam się dostać wymarzonego tytułu, to i tak warto zajrzeć na GOG.com, bowiem w poniedziałek rusza wyprzedaż gier, które wybiorą sami użytkownicy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...