RPG Book także na papierze

1 minuta czytania

The RPG Book Projekt to ambitne zamierzenie, którego celem jest zebranie całej historii gier RPG w ramach jednej książki. Wydane do tej pory pliki trafią do fanów także w formie papierowej z twardą okładką, ale to zarazem ostatnia szansa, by pobrać całą zawartość w formie elektronicznej.

rpg book

Szalonym pomysłem było zebrać całą historię tego typu gier, poczynając od 1975 roku, kiedy to dopiero rodziły się pierwsze wirtualne światy. Komuś jednak się chciało, zaś dzięki wsparciu fanów całość ujrzała światło dzienne. Niektórzy tworzyli fizyczne kopie książki, jednak wkrótce dostaną w swoje ręce gotowy produkt. Na oficjalnym blogu pojawiła się właśnie wiadomość, że autor wypuści limitowaną wersję fizyczną, jednak są też pewne ograniczenia.

Należy pamiętać, że jest to projekt non-profit, zatem jedynym źródłem finansowania są darczyńcy. Niestety, stracimy jutro szansę pobrania najnowszej wersji produktu, bowiem kolejne aktualizacje nie ujrzą światła dziennego. Gotowy produkt nie został jeszcze wyceniony, ale za ponad 500 stron nie spodziewamy się kwoty poniżej 60 dolarów.

Jeśli jesteście ciekawi prac nad tym produktem i jeszcze nie pobraliście go na swój dysk twardy, to jak najszybciej udajcie się tutaj i kliknijcie na link w prawym, górnym rogu. Pamiętajcie, że jutro stracicie taką szansę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...