Poznaj rasę Żniwiarzy – Staw czoła prawdziwej ciemności

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Cisza i długotrwały spokój zostały przerwane, ziemie Terminum muszą stanąć twarzą w twarz z horrorem, jakiego do tej pory nie znano – horrorem pod postacią rasy Żniwiarzy, posłańców śmierci, głodu, zaraz… i najstraszniejszego „Plonu”. Bezlitośni, i według niektórych bezduszni, Żniwiarze będą jednym z wielu wyzwań, jakim gracz stawi czoła w Ash of Gods.

ash of gods

Studio tworzące grę, Aurum Dust, ma zaszczyt przedstawić „najgorszą” trójkę przedstawicieli rasy – Dorpal, Aatraa i Adna. Chociaż są złoczyńcami, to jednak daleko im do bezmyślnych maszyn wykorzystywanych jedynie do zabijania, a ich historię przeplatać się będą z losami bohatera przemierzającego Terminum, by razem stworzyć niesamowitą historię opowiedzianą w grze.

ash of gods

Co kilka stuleci słowo “Żniwa” nabiera przerażającego znaczenia dla mieszkańców Terminum. Nie są już czasem dostatku, gdy owoce tegorocznych zbiorów niosą ze sobą perspektywę szczęścia dzieci, pełnych żołądków i radosnych uroczystości. To zima Żniwiarzy, bezlitośnie tropiących wszystkich żywych, przynoszących ze sobą zarazę, truciznę i rzeki spływające bólem oraz krwią. To żniwa pełne śmierci i rozpaczy.

ash of gods

Żniwiarz Dorphal zdaję się prawdziwym wcieleniem śmierci, bezlitosnym i całkowicie wyzbytym współczucia. Jeśli ten złowieszczy wygląd nie wystarczy, by zasiać grozę pośród osób stających przed nim, ciemność wypływająca z jego duszy i uwalniająca się poprzez jego oczy na pewno to osiągnie.

ash of gods

Adna jest Żniwiarzem, który narodził się w najbardziej nieprzystępnych ludziom ostępach puszczy. Leśne gęstwiny, jeżyny, mgliste bagna i trzęsawiska śpiewają jej imię. Jej smukłe ciało pochyla się pod ciężarem oplatających je suchych korzeni i pnączy. W pozycji pionowej utrzymuje je laska, jej stały towarzysz… który ożywa na jej rozkaz, przynosząc śmierć i nieskończone cierpienie.

ash of gods

Atraa ukazuje się żywym jako przerażający potwór. Zawsze otacza go smród rozkładu i zgnilizny, a jego gęste włosy pokrywają drobinki ziemi z tysiąca grobów. Jego dłonie rozsypują popiół, który sprowadza zarazę na wszystko, czego dotknie. Same jego jestestwo odsłania warstwę za warstwą czystego zła, a sam jego śmiech sprowadza szaleństwo na tych, którzy go usłyszą,

ash of gods

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...