Nadchodzi Ash of Gods

2 minuty czytania

Informacja prasowa

A gdyby twoje decyzje odgrywały kluczową rolę dla przetrwania ciebie i wszystkich osób, którymi się otaczasz? Brzmi nieco jak prawdziwe życie, racja? W nadchodzącej narracyjnej, turowej grze RPG Ash of Gods wygląda to dokładnie tak. Każde przejście gry może być unikalnym doświadczeniem – bo to twoje wybory wpływają na to, jak potoczą się wydarzenia!

ash of gods

Dziś Aurum Dust ma przyjemność zaprezentować wam nowy zwiastun fabularny gry, który pokazuje jak niegdyś spokojny świat Terminum popada w chaos, gdy zaczynają się „Wielkie Żniwa”. To początek opowieści, której ścieżkę wyznaczysz ty – i której zakończenie napiszesz.

W Ash of Gods stajesz jednym z nielicznych śmiałków, którzy zbierają się w drużynę, by zatrzymać plagę mroku i śmierci niszczącą ich krainę. Lecz strzeż się, ponieważ będzie to wymagało poświęceń – oraz dokonywania trudnych wyborów, bo to ty będziesz musiał zdecydować, kto przeżyje… lub kto umrze. Czy twoja historia potoczy się tak, jakbyś tego chciał?

„Wyobraźcie sobie baśń, książkę lub film, w której nie tylko śledzicie przygody bohaterów, ale otwieracie ich wszystkie tajne skrytki, wyciągacie szkielety z ich szaf i odkrywacie opowieści, które nie powinny ujrzeć światła dziennego” – powiedział Sergey Malitsky, scenarzysta Ash of Gods. „Nie tylko możesz uratować bohaterów przed niepotrzebnym ryzykiem lub popełnieniem niepożądanych czynów, ale twoje działania mogą równie dobrze wystawić ich na niebezpieczeństwa i przerażające zrządzenia losu. Jest to gra, w którą grasz, ale też którą przezywasz – musisz zrozumieć, że to twoja opowieść, rozwijająca się wedle zasad panujących w prawdziwym świecie. Co oznacza, że nawet jeśli szczęśliwe zakończenie jest osiągalne, nie jest ono gwarantowane”.

ash of gods

Ash of Gods to turowa gra RPG cechująca się nieustannie ewoluującą narracją pełną zagrożeń, które mają realny wpływ na przebieg rozgrywki – oraz rozbudowany tryb gry w sieci PvP. Gra posiada fabułę opartą na kompleksowym charakterze i niejednoznaczności wyborów moralnych, w ramach której może zginąć każda z postaci. Chwilowe korzyści mogą kosztować życie jednego z bohaterów, a poświęcenie kogoś uczyni przejście kolejnych epizodów łatwiejszym. Ash of Gods to mieszanka pięknego stylu graficznego, bogatego tła muzycznego, taktycznej walki i poruszającej historii, opowiadanej w formie bazującej na dialogach, wielowarstwowej interakcji.

ash of gods ash of gods ash of gods

Komentarze

0
·
Banner Saga ripoff Może i ładne, ale niesmak pozostaje. Poproszę coś oryginalnego.
0
·
Faktycznie, toż to zrzynka na maksa. Chociaż jeśli będzie spolszczenie, a gra okaże się w miarę dobra, to nawet bym zagrał. Grałem w obydwie części "The Banner Saga" i bardzo lubię tę serię, więc nie mam nic przeciwko podobnym produkcjom.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...