GOG.com po polsku

1 minuta czytania

Platforma GOG.com oferuje w końcu polski jako język, w którym będziemy mogli przeglądać zawartość strony oraz czytać wszystkie newsy. Chociaż twórcy serwisu pochodzą z naszego kraju, to trzeba było czekać naprawdę długo, aby w końcu ujrzeć znajome wyrazy.

gog.com

Sama platforma już od jakiegoś czasu oferowała w swoich opcjach polski jako język, w którym chcemy korzystać z zasobów, jednak była to czysta fikcja, bowiem i tak wszystkie newsy czy zawartość sklepu pojawiała się jedynie po angielsku. Od teraz całość będzie już tłumaczona na naszą ojczystą mowę i z tej okazji twórcy przygotowali małą promocję.

Co prawda tylko przez 48 godzin, ale wciąż jest czas, by za darmo zgarnąć gry "Stronghold HD" oraz "A.D. 2044". Pierwsza to odświeżona wersja hitu pozwalającego na budowę własnej twierdzy, zaś druga pozwala nam przeżyć przygodę w świecie science fiction. Nie nie ma w tym może nic odkrywczego, ale całością zawiadują kobiety oraz żeńskie androidy, zaś nam, niczym w kultowej komedii, przyjdzie przeżyć tę misję jako ocalały mężczyzna.

Poza tym możemy liczyć na upusty do 75% dla tytułów, które posiadają polską lokalizację. Wśród nich seria "Gothic", "Baldur's Gate", "Icewind Dale" czy "S.T.A.L.K.E.R".

Komentarze

0
·
Dobra zmiana.
0
·
Raczej nie ma co liczyć, żeby więcej gier było po polsku?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia wtorek, 24 października 2017, 19:42 napisał

Raczej nie ma co liczyć, żeby więcej gier było po polsku?


Podobno pracują nad tym. Na dniach pojawiła się pierwsza "Mafia", która ma trafić docelowo z polskimi napisami. Właśnie w napisach upatruję przyszłości polskich lokalizacji.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...