Start nowej platformy dystrybucji cyfrowej

1 minuta czytania

Polski Techland rusza na podbój świata cyfrowej dystrybucji. Właśnie zainicjowano Gemly.com, które ma oferować gry tworzone przez różnych producentów. Na start przygotowano kilka promocji.

gemly,techland

Twórcy marki "Dying Light" postanowili spróbować podbić wciąż rosnący rynek dystrybucji cyfrowej gier. Niezrażeni klęskami konkurencji, jak chociażby pewnego francuskiego studia, które także na fali popularności pewnego tytułu uwierzyło w sukces, stworzyło Gemly.com. Tym samym Techland zawalczy z gigantami pokroju Steam czy także polskiego GOG.com. Z okazji premiery możemy liczyć na pewne rabaty.

Ceny nie należą jednak do najniższych, bowiem trochę już leciwe, ale wciąż świetne gry z serii "Arkham" to wydatek niemalże 84 PLN za każdą, więc trudno mówić o okazji. Wśród promocji m.in "Shadowrun Returns" za 8,99 PLN czy "Witcher 3: Game Of The Year Edition" za 83,99 PLN.

Zainteresowanych odsyłamy na główną stronę projektu z nadzieją, że Techland będzie stopniowo poszerzał bazę tytułów, jak też zaoferuje solidne przeceny.

Komentarze

0
·
Słabo to jakoś widzę.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia czwartek, 27 lipca 2017, 20:16 napisał

Słabo to jakoś widzę.


Może nie będzie tak źle. Jeśli nie będą prowadzić dobrej polityki cenowej, to szybko utoną.
0
·
Oby tylko nie stali się nowym uplay. To co zabiło potencjał w nowszych heroesach to ta platforma wydanie ich na steamie dałoby im większą publikę a tak przymus do instalacji tego bardzo drażni.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...