Egranizacja Czasu Apokalipsy wciąż walczy o byt. Pierwsze spojrzenie na grę

1 minuta czytania

Były dobre wieści z crowdfundingowego frontu walki, teraz czas na trochę gorsze. Choć zbiórka na ambitną komputerową grę fabularną opartą na kanwie kultowego „Czasu Apokalipsy” Francisa Forda Coppoli wciąż trwa, to po pobieżnej obserwacji tabelek oraz wzrostu funduszy – nie wygląda to dobrze. Twórcy z American Zoetrope uzbierali do tej pory „tylko” 145 tysięcy dolarów, co przy progu sukcesu wynoszącym równe 900 tysięcy baksów wygląda niepokojąco. Tym bardziej, że to właśnie na starcie kampanii zyskuje się największe pieniądze, bo i zainteresowanie projektem jest wtedy najmocniejsze.

czas apokalipsy

Jednak twórcy nie zamierzają się poddać tylko, jak na prawdziwych wojaków przystało, walczą o wyznaczone im cele do ostatniej kropli krwi. Studio opublikowało właśnie pierwszy materiał z gry, który pokazuje kultowe sceny z filmu ukazane na silniku, po którym będzie hulać produkcja.

Wesprzeć projekt możecie pod tym adresem. Twórcy obiecują, że w przypadku ewentualnej porażki tytuł nie trafi do piachu. Prace nad nim mają trwać nadal z opcją wsparcia developerów przez graczy, jednak już za pośrednictwem oficjalnej strony studia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...