Inne » Newsy

Inne

[E3 2016] EA mocno eksploatuje uniwersum Star Wars

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: poniedziałek, 13 czerwca 2016

Uniwersum "Star Wars" jest dla Electronic Arts wciąż gorącym tematem, o czym mogliśmy przekonać się podczas konferencji firmy przed targami E3. Z materiału ujawnionego przez EA wynika, że powstają co najmniej trzy nowe produkcje ze świata "Gwiezdnych Wojen".

star wars

Dokładnych szczegółów nie znamy, ale wiemy że aktualnie studio Respawn Entertainment skupia się nad trzecioosobowym tytułem, którego akcja zostanie osadzona w nieznanym dotąd okresie. Szczegółów i daty premiery brak.

Wiadomo też, że studio Visceral z Amy Hennig w roli reżysera tworzy coś naprawdę dużego – grę z otwartym światem, której małe fragmenty znajdziecie na materiale zamieszczonym poniżej. Produkcja również nie będzie w ścisły sposób powiązana z istniejącym już dorobkiem "Gwiezdnych Wojen". Debiut gry nastąpi w roku 2017.

EA poinformowało też, że trwają prace nad kolejną odsłoną "Star Wars: Battlefront". Zobaczymy w niej bohaterów z najnowszego kinowego "Przebudzenia Mocy" oraz z kolejnego, ósmego epizodu filmowej serii.

Komentarze

Parto · poniedziałek, 13 czerwca 2016, 14:52
0
Ledwo wydali Battlefront ze swoim season passem i już ogłaszają kolejne. Kogoś to zaskakuje?
Ci to będą ciągle się znęcać nad gęsią znoszącą złote jaja, a gracze dostaną ubogie gry z dobrą grafiką. Ależ mnie to cieszy

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...