Pojawił się trailer System Crash

1 minuta czytania

"System Crash" zapowiada się ciekawie. Wedle słów twórców z Rogue Moon Studios jest to cyberpunkowa karcianka wzorowana na klasykach gatunku – "Neuromancerze" i "Łowcy Androidów". W świecie gdzie wszystko należy do korporacji, a granica między ludźmi i maszynami zaczyna się zacierać przyjdzie nam walczyć o wolność i przetrwanie. Żeby nakręcić nas przed premierą twórcy postanowili podzielić się z nami trailerem nadchodzącej produkcji. Film znajduje się w rozwinięciu newsa.

system crash

Twórcy obiecują nam między innymi:

  • Starcia z wymagającymi przeciwnikami, od korporacyjnej ochrony i zautomatyzowanych systemów obronnych do ulicznych bandziorów i łowców nagród.
  • Przebiegłą sztuczną inteligencję przeciwników, która rozpozna nasze słabości i przetestuje naszą strategię.
  • Rekrutowanie własnych agentów i uzbrajanie ich czarnorynkową bronią i cybernetycznymi wszczepami, które da się łączyć w potężne kombinacje.
  • Zbudowanie własnej tali z 100 dostępnych kart.
  • Ekscytującą kampanię z wciągającą historią, w której przemierzymy ulice Los Angeles w 2150 roku i zaduszone pokoje wielkich korporacji.
  • Spotkania z chytrymi hakerami, bezwzględnymi najemnikami, oszukującym kierownictwem i zabójczymi skrytobójcami. W świecie gdzie każdy czyn ma cenę, komu możesz zaufać?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...