Gamingowy super-laptop Razer Blade w sprzedaży przed końcem roku

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Razer™ – światowy lider produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy w przyszłym miesiącu rozpocznie europejską sprzedaż wielokrotnie nagradzanej linii laptopów Razer Blade. Jako pierwszy do sprzedaży trafi 14-calowy model, który w internetowym sklepie Razer będzie dostępny już od 10. grudnia.

razer

Blade to laptop cieszący się uznaniem zarówno graczy i mediów – w tym roku otrzymał od Gizmodo tytuł "Najlepszego uniwersalnego cienkiego laptopa gamingowego" i został wyróżniony przez redakcje PC Magazine, Laptop Magazine oraz Reviewed.com.

Nowy Razer Blade w wersji 256 GB QHD+ przykuwa wzrok podświetlaną klawiaturą z nordyckim układem klawiszy i funkcją anti-ghosting. W Europie do sprzedaży trafią również laptopy Razer Blade z typowym dla polskich użytkowników amerykańskim układem klawiatury, w wersji z pamięcią 256 GB, 512 GB i ekranem klasy QHD+ oraz 256 GB full-HD.

razer

Najlepszy gamingowy laptop na świecie jest już dostępny dla graczy w krajach nordyckich. Premiera w pozostałej części Europy planowana jest na rok 2016.

"Od momentu kiedy trzy lata temu wypuściliśmy na rynek laptopy Razer Blade, do pracy napędzała nas chęć zaspokojenia rosnącego w Europie zapotrzebowania na wyjątkowo cienkiego, wydajnego i przenośnego laptopa dla graczy." ̶ komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. "Dlatego też z wielką radością możemy ogłosić, że jesteśmy gotowi już w 2016 roku zaoferować Europie wysokowydajne systemy gamingowe z zestawem funkcji i wsparciem produktowym, którego gracze chcą, potrzebują i na który zasługują."

razer

"Szczególnie cieszy nas fakt, że sprzedaż serii Blade w Europie rozpoczniemy od krajów nordyckich, niezwykłego gamingowego centrum o imponującej historii. Obecnie pracujemy nad stworzeniem układów klawiatur dla reszty Europy, aby jak najszybciej spełnić oczekiwania pozostałych graczy. Ponadto stale prowadzimy rozmowy z dystrybutorami i sprzedawcami na temat wprowadzenia naszych produktów do sprzedaży już w następnym roku. Na tę chwilę możemy z wielką przyjemnością zaoferować europejskim graczom najnowszą generację laptopów Blade w zestawie z adapterem zasilania, a także pełne wsparcie i pomoc w ustawieniu funkcji językowych systemu operacyjnego użytkownika." ̶ dodaje Marco Chillon, dyrektor generalny Razer Europe.

Więcej informacji na temat dostępności Razer Blade na terenie Unii Europejskiej należy szukać na stronie internetowej produktu.

razer

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...