The Fall – Last Days of Gaia w Play'u

1 minuta czytania

W najnowszy numerze czasopisma Play można znaleźć pełną polską wersję cRPG The Fall – Last Days of Gaia. Opis gry ze strony magazynu:

Bardzo dobra, ale często niedoceniana gra fabularna, która oprócz tego, że była tylko nazywana dobrym naśladowcą Falloutów, tak naprawdę w niektórych elementach zbliża się do ich poziomu. Tło akcji jest podobne – w roku 2083 świat jest jedną wielką pustynią zamieszkałą przez wygłodzone niedobitki, które przetrwały zatrucie atmosfery ziemi przez terrorystów. Katastrofa klimatyczna, wojny i głód uczyniły z planety piekło. Ziemia po upadku zmieniła się w pustynię z rozsianymi tu i ówdzie prymitywnymi osadami, w których szczury stały się przysmakiem, a woda jednym z najcenniejszych towarów. Ocalała ludność zmaga się nie tylko z nieprzyjaznym środowiskiem, ale również z wszelkiej maści gangsterami i świrusami. To właśnie im rzuca wyzwanie główny bohater, szukający zemsty za zabicie rodziny. Wędrując od osady do osady podejmujemy się dziesiątków różnych misji. Zadania są przy tym bardzo zróżnicowane i pomysłowe. Sporo daje się osiągnąć dobrą gadką i łapówkami. Oczywiście nie brakuje też walki. Starcia toczone są w czasie rzeczywistym, ale akcję w dowolnym momencie pauzujemy i spokojnie wydajemy rozkazy. Co ważne, świetnie opracowany jest system rozwoju umiejętności oraz rozbudowy kolejnych rodzajów broni.

Oprócz tego w tym samym numerze można znaleźć również polską wersję gry akcji/cRPG Neuro Hunter. Myślę, że warto udać się do najbliższego kiosku i wydać te 11,90 na produkcje, które powstały wcale nie tak dawno. Więcej informacji tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...