Q-workshop zdobywa nagrodę ENnies na GenConie 2015

1 minuta czytania

q-workshop

Mamy z czego być dumni! Q-workshop zdobył w piątek nagrodę ENnies na amerykańskim konwencie GenCon. Na pewno kojarzycie stoiska pełne barwnych kostek, które niemal ze 100% pewnością znajdziecie na każdym konwencie – to właśnie oni.

W imieniu firmy Q-workshop z dumą zawiadamiam, że w miniony weekend nasz czarno-zielony zestaw kości do siódmej edycji gry RPG Zew Cthulhu zdobył prestiżową nagrodę ENnies w kategorii Najlepsze Akcesoria do Gier. Nagroda przyznawana jest poprzez kilkustopniową procedurę, w której ostatecznego wyboru dokonują internauci poprzez głosowanie na stronie organizatora. Ogłoszenie zwycięzców i przyznanie nagrody odbywa się na konwencie GenCon w Indianapolis, jednym z największych i najważniejszych konwentów w branży gier na świecie. Q-workshop zdobywa nagrodę ENnies po raz pierwszy.

Chcielibyśmy pogratulować wszystkim pozostałym zwycięzcom, jak również podziękować sędziom i uczestnikom za wsparcie naszej kandydatury. – pisze Agnieszka Przychodniak przedstawicielka Q-workshop.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...